Penzion Mila

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme dva klimatizované komfortně vybavené apartmány umístěné v podkroví rodinného domu postaveného v roce 1936, který od roku 2001 prochází celkovou rekonstrukcí. Cca do roku 1968 zde byl známý bufet u Kůlů, který se později přestěhoval nedaleko a dnes se nazývá bufet U kůlu. Je k dipozici oplocený 2000 čtverečních velký pozemek s parkovištěm, bazénem, venkovním posezením u bazénu nebo pod markýzou a grilem.

Nabízíme dva apartmány s klimatizací :

 č. 1 žlutý rozmístění 2 lůžka + 2 lůžka + 4 přistýlky
je s jednou dvoulůžkovou ložnicí nad vchodem a obytnou místností s TV,SAT,DVD, internet pevný nebo WIFI, jídelním koutem, rozkládací sedačkou na čtyři přistýlky, dvojlůžkem za komínem a kompletně vybavenou kuchyňkou s vařičem, mikrovnnou troubou, varnou konvicí, kávovarem a lednicí. Sociální zařízení je se sprchou, umyvadlem a WC.

č. 2 oranžový rozmístění 4 lůžka + 2 přistýlky
je s jednou čtyřlůžkovou ložnicí a obytnou místností s TV,SAT,DVD, internet pevný nebo WIFI, jídelním koutem, rozkládací sedačkou na dvě přistýlky a kompletně vybavenou kuchyňkou s vařičem, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí, kávovarem a lednicí. Sociální zařízení je se sprchou, umyvadlem a WC.

 

Více než 260 penzionů v oblasti Zlínského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI