Penzion Na hřišti

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Náš penzion se nachází v Beskydech uprostřed horské obce Valašská Bystřice. Penzion vznikl rekonstrukcí objektu TJ Sokol Valašská Bystřice a následnou přístavbou nových prostor. S kapacitou 35 lůžek, společenskou místností, klubovnou a venkovním posezením je náš penzion vhodným místem zejména pro menší skupiny, sportovní pobyty klubů, školní výlety apod. Objekt přímo sousedí s dvěma travnatými hřišti, která prošla v roce 2007 velkou rekonstrukcí. Věřím, že u nás najdete ideální místo pro Váš pobyt, a to v každém ročním období. Ve dvou podlažích se nachází celkem deset pokojů po 2 až 5 lůžkách s celkovou kapacitou 35 lůžek. Každé patro má k dispozici vlastní sociální zázemí, s toaletami a sprchovým koutem. Ubytovaní mají k dispozici společenskou místnost s velkoplošnou televizí se satelitem, wifi a barem. Penzion disponuje parkovištěm, venkovním posezením s pískovištěm a prolézačkami pro děti. K dispozici je také asfaltová plocha pro tenis, nohejbal apod. Po dohodě je možno využívat také dvě travnatá hřiště TJ Sokol Valašská Bystřice. V případě potřeby jsou k dispozici šatny včetně vlastních sprch.

 

Stravování a služby

Ubytovaní se mohou stravovat přímo v penzionu. Po dohodě lze připravit snídaně, obědy i večeře, švédské stoly a to dle požadavků. V letním období můžeme zajistit grilování v našem zastřešeném venkovním posezení.

 

Více než 260 penzionů v oblasti Zlínského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI