Penzion na Pivovaře

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Náš penzion se nachází v obci Lukov asi 8 km od města Zlín. Pro hosty našeho penzionu jsou k dispozici 2, 3 a 4 lůžkové pokoje součástí kterých je vždy WC a koupelna. K vybavení dále patří TV a možnost připojení k internetu. Poskytujeme možnost přistýlek. V části penzionu a v celém prostoru restaurace a zahrádky je k dispozici pro hosty Wi-Fi připojení zdarma. Nejen ubytované hosty, ale i ostatní návštěvníky zveme do příjemného prostředí naší restaurace nebo ke konzumaci piva a specialit, které k pivu patří v pivnici pro 50 osob. V našem penzionu pro Vás uspořádáme svatbu či oslavu ve vinárně pro max. 80 osob za nejnižší cenu v regionu. Pro hosty vinárny je k dispozici letní zastřešené posezení s možností grilování. Zajistíme také výběr hudby k Vaší svatbě nebo oslavě (DJ, živá hudba). Kompletní svatební menu (svatební oběd, teplá večeře, raut) u nás dostanete za cenu již od 380,- Kč (za 750,- Kč máte k dispozici kompletní konzumaci na osobu). Nabízíme možnost konzumace vlastního alkoholu (víno, destiláty). Pronájem vinárny je v přípradě pořádání větších akcí zcela zdarma. Svatebním hostům samozřejmě nabízíme možnost ubytování pro 22 osob v prostorách penzionu.
 

 

Více než 260 penzionů v oblasti Zlínského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI