Penzion na Pivovaře

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Náš penzion se nachází v obci Lukov asi 8 km od města Zlín. Pro hosty našeho penzionu jsou k dispozici 2, 3 a 4 lůžkové pokoje součástí kterých je vždy WC a koupelna. K vybavení dále patří TV a možnost připojení k internetu. Poskytujeme možnost přistýlek. V části penzionu a v celém prostoru restaurace a zahrádky je k dispozici pro hosty Wi-Fi připojení zdarma. Nejen ubytované hosty, ale i ostatní návštěvníky zveme do příjemného prostředí naší restaurace nebo ke konzumaci piva a specialit, které k pivu patří v pivnici pro 50 osob. V našem penzionu pro Vás uspořádáme svatbu či oslavu ve vinárně pro max. 80 osob za nejnižší cenu v regionu. Pro hosty vinárny je k dispozici letní zastřešené posezení s možností grilování. Zajistíme také výběr hudby k Vaší svatbě nebo oslavě (DJ, živá hudba). Kompletní svatební menu (svatební oběd, teplá večeře, raut) u nás dostanete za cenu již od 380,- Kč (za 750,- Kč máte k dispozici kompletní konzumaci na osobu). Nabízíme možnost konzumace vlastního alkoholu (víno, destiláty). Pronájem vinárny je v přípradě pořádání větších akcí zcela zdarma. Svatebním hostům samozřejmě nabízíme možnost ubytování pro 22 osob v prostorách penzionu.
 

 

Více než 260 penzionů v oblasti Zlínského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI