Penzion na Pluskovci

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Na Pluskovci nabízí ubytování v příjemném rodinném prostředí v atraktivní oblasti Velkých Karlovic.Hosté mají možnost výběru ubytování mezi pokoji v hlavní budově, chatkách nebo v apartmánech depandance penzionu. Všechny prostory penzionu jsou vyhrazeny jako nekuřácké. Nástupy na pobyt od 14. hodin. Ukončení pobytu do 10. hodin. Penzion disponuje celkem 9 pokoji v hlavní budově, 3 chatkami a 5 apartmány v depandanci penzionu. Celková kapacita penzionu je cca 70 lůžek. V penzionu a ve vybraných pokojích je ZDARMA dostupné Wi-Fi připojení.

Pokoje v hlavní budově jsou mezonetového typu. To znamená, že jsou řešeny atypicky - nadúrovňově, kdy v dolní části pokoje je možno ubytovat 2 osoby, v podkroví pak 2-3 osoby. Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou, umyvadlem, WC, TV a lednicí. Tyto pokoje jsou obsazovány buď jako samostatný dvoulůžkový pokoj nebo jako samostatný rodinný pokoj. Všechny pokoje v penzionu mají navíc balkón.

 

Více než 260 penzionů v oblasti Zlínského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI