Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

Penzion Na Smetance - Zlín

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Na Smetance - rekreace ve Zlíně

Nabízíme příjemné a levné ubytování přímo v centru Zlína. Najdete nás v klidné vilové čtvrti na ulici Smetanova 2799. Penzion je dobře dostupný autem, autobusem i vlakem. Samozřejmostí k ubytování je parkování vozidel přímo u penzionu. Pro Váš pobyt nabízíme 2 jednolůžkové nebo dvoulůžkové pokoje, které jsou vybaveny SAT-TV, WiFi, každý pokoj má vlastní sociální zařízení. K pokojům patří plně vybavená kuchyňka s jídelním koutem. Součástí kuchyně je dobře vybavený minibar. K ubytování poskytujeme snídaně. V blízkosti penzionu se nachází dvě nákupní centra, multikino, restaurace, Kongresové centrum Zlín, Univerzita T. Bati ve Zlíně a možnosti sportovního vyžití v podobě letního koupaliště a sítí cyklostezek.

Popis ubytování

Pokoje:

V penzionu jsou k dispozici 2 jednolůžkové / dvoulůžkové pokoje vybavené novým nábytkem, televizí (vč. satelitu), připojením k internetu. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení. Koupelna je vybavena vysoušečem vlasů, sprchovými gely, šampóny.

Kuchyňka:

V penzionu je kuchyňka (chladnička s mrazákem, vařič, varná konvice, mikrovlnka, veškeré nádobí). Součástí kuchyně je jídelní kout. Kuchyňka včetně jídelního koutu je vybavena novým zařízením. Součástí kuchyně je minibar, který je vybaven mj. kvalitními moravskými víny. Vína prodáváme našim hostům za zvýhodněné ceny, stejně jako veškerá vína zakoupená v naší vinotéce. Tu najdete na adrese Zlín, Santražiny 5282.

Parkování:

Parkování vozidel je přímo u penzionu.

Stravování:

Káva a čaj jsou v ceně ubytování.

V penzionu poskytujeme snídaně. V blízkosti penzionu je několik dobrých restaurací a pizzerií, ve vzdálenosti 100 m je komplex restaurací s pivnicí, pravou italskou pizzerií a velkou zahrádkou s uzavřeným prostranstvím pro děti. V případě že preferujete vlastní stravování, jistě oceníte dobře vybavenou kuchyň. V blízkosti penzionu je Kaufland, který je součástí nákupního centra Čepkov.

 


Zjistit obsazenost  / další informace


 

Galerie
Ceník
Kontakt

Adresa: Smetanova 2799, 760 01 Zlín

 


Další informace / kontakty

 

Kontaktní formulář
Okolí

Vlakové i autobusové nádraží (nachází se vedle sebe) jsou ve vzdálenosti asi 500 metrů od penzionu, cesta pěšky trvá max. 15 minut. Trasa k Penzionu: nad nádražími je most. Půjdete směrem k mostu, projdete pod ním a po asi 30 metrech přejdete vlevo přes železniční přechod, hned potom přes most přes řeku a budete před nákupním centrem Čepkov. Za přechodem pro chodce se dáte po  širokém chodníku doprava. (Po levé straně budete mít obchodní centrum, po pravé řeku). Přijdete k dalšímu přechodu pro chodce.

 

Přes něj už nepůjdete, ale odbočíte vlevo po komunikaci, která vede podél zadní strany budovy obchodního centra. V těchto místech buďte opatrní, jezdí zde hodně aut. Po asi 30 metrech odbočíte do ulice vpravo - ulice Smetanova. Tou půjdete rovně asi 200 metrů a budete u Penzionu. Je to žlutý dům po pravé straně. 

 

Při vlastní dopravě po sjezdu z dálnice ve Zlíně pokračujete 9 km po hlavní třídě. Na ulici Štefánikova  odbočíte na světelné křižovatce vlevo do ulice Osvoboditelů, na další světelné křižovatce  rovně dolů po ulici Dlouhá. Za podjezdem a ihned za mostem odbočíte opět vlevo. Za přechodem pro chodce odbočte mírně vpravo a po 100 metrech jste na místě. Penzion je žlutý dům po levé straně.

 

Jen několik minut chůze jsou vzdálena nákupní centra Čepkov a Zlaté jablko, komplex restaurace, pivnice a pravé italské pizzerie s velkou zahrádkou a s uzavřeným prostranstvím pro děti. O kousek dál na náměstí Míru, restaurace, multikino, divadlo, na Čepkově  rockový klub s kavárnou Masters of Rock Café. Kongresové centrum je vzdáleno 20 minut chůze.

 

Asi 300 m od penzionu je Zelenáčova šopa. Je to útulná nekuřácká hospůdka, kde se chodí na dobrou muziku - folk, blues, jazz a jiný bigbeat, a také na meníčka.

 

Přímo u penzionu se můžete napojit na cyklostezku, která vede mj. k ZOO Zlín-Lešná. Opačným směrem podél řeky Dřevnice a Moravy dojedete k Baťovu kanálu. Náročnějším cyklistům budou vyhovovat Vizovické a Hostýnské vrchy. Cykloservis přímo v naší ulici. Jízdní kola Vám uschováme. Cyklistické mapy v penzionu.

 

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI