Penzion Ovčárna - Chvalčov

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Náš penzion Ovčárna se nachází v malebných Hostýnských vrších, 50 m od nejnavštěvovanějšího poutního místa na Moravě, Baziliky Nanebevzetí Panny Marie na Svatém Hostýně. Je zde zajištěno klidné prostředí pro odborné semináře a školení, výuku, módní přehlídky, sportovní soustředění, dále pro firemní a rodinné oslavy (svatby, křtiny, atd.) nebo školní výlety či školky a školky v přírodě. V objektu našeho penzionu jsou v přízemí dvě jídelny, nekuřácká jídelna vlevo má 40 míst u stolů a kuřácká jídelna vpravo má 44 míst. Vstup do penzionu je tvořen výčepem s barem pro 16 osob. Dále je k dispozici i oddělený salonek pro 16 lidí. Ubytovací kapacita je 25 lůžek ve dvou, tří a pětilůžkových pokojích (oddělené koupelny se sprchami, WC jsou na patře penzionu). Na pokoje je možnost zapůjčení televizorů.
 

Restaurace

Restaurace nabízí spoustu možností, jak pro rodinné oslavy, firemní večírky, tak pro posezení s přáteli s nevšedním gurmánským zážitkem.

Restaurace nabízí jak krajové speciality, tak pokrmy ze zvěřiny a ryb.

 

 • V restauraci jsou dvě jídelny, z toho jedna pro nekuřáky, 77 mís
 • salonek 16 míst
 • výčep 12 míst
 • V letních měsících je u penzionu prostorná zahrádka.
   

 

Více než 260 penzionů v oblasti Zlínského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI