Penzion a Pizzerie Osíčko

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Pizzerie Osíčko si pro svou vysokou kvalitu získala u zákazníků velmi dobré jméno. Naše pizzerie nabízí výběr z 36 druhů pizzy, takže si vybere opravdu každý. Budova naší pizzerie byla v rámci rekonstrukce v roce 2002 rozšířena o stylovĕ zařízený a útulný podkrovní penzion s ubytovací kapacitou 10 lůžek / 5 pokojů. Všechny pokoje jsou vybaveny zdravotními matracemi, připojením k internetu, televizorem, vlastní koupelnou a toaletou. Stylově zařízená restaurace je vybavena klimatizací a pojme až 70 zákazníků, terasa s letním posezením pak dalších 40. V prostorách pizzerie i penzionu je pro zákazníky zdarma k dispozici bezdrátové připojení k internetu, což může být velkou výhodou při obchodních schůzkách apod. Bohatý výber občerstvení v bufetu, víceúčelové hřiště, stolní tenis, ruské kuželky. Pro letošní sezonu je rozšířen počet převlékacích kabin, jsou dobudovány sprchy, umožněn bezbariérový přístup na sociální zařízení a je kompletně přebudovaný bufet.

 

Cateringové služby

Jednou z našich aktivit je také poskytování cateringových služeb. Máme v této oblasti bohaté zkušenosti a na profesionální úrovni jsme schopni uspořádat a zajistit široké spektrum akcí jako jsou rauty, recepce, firemní večírky, srazy po letech, rodinné oslavy, svatby apod.. Na přání zabezpečíme akci nejen v našich prostorách, ale třeba v sídle Vaší firmy nebo na zahradě u Vás doma. Chcete-li mít při organizování podobné akce o starost méně a zároveň svým hostům nabídnout to nejlepší, využijte naše dlouholeté zkušenosti a vyhlášenou kvalitu naší kuchyně.

Více než 260 penzionů v oblasti Zlínského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI