Penzion Restaurant Oáza

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

hledáte ubytování v Beskydech ? Jste na správné adrese.Rožnov pod Radhoštěm, ubytovací a stravovací služby, při návštěvě Beskyd. Penzion Restaurant OÁZA ubytování  v hotel stylu hledáte ubytování v Beskydech ? Jste na správné adrese.Rožnov pod Radhoštěm,Valašské Meziříčí a Vsetín jsou dostupné do 15 minut  autem. Restaurant a penzion OAZA Penzion se nachází přímo u přehrady Bystřička v srdci Valašska. Je to nejstarší přehrada na Moravě.Okolní příroda není poskrvněna civilizací, máme u nás  malebné, klidné prostředí, vhodné pro relaxaci v dnešní uspěchané době a její malebnost přerůstá v romantickou atmosféru, kterou se snažíme opít i naše zákazníky. Poskytujeme jak víkendové pobyty, tak týdenní i delší. Naše služby vyhledávají  obchodní cestující, individuální turisté,  a také firmy, které pořádají firemní večírky, školení ,malé konference  atd. Jsme malý rodinný penzion s restaurací a krbem, s venkovním posezením, snažíme se zákazníky odměňovat kvalitním gastronomickým zážitkem , kde čerpáme jak z domácích tak mezinárodních receptur . Nabízíme také regionální speciality.

 

Více než 260 penzionů v oblasti Zlínského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI