Penzion Romana - Luhačovice

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nově zrekonstruovaný penzion v klidném centru Luhačovic. Výhodná poloha ubytování u lázeňského parku, v těsné blízkosti pramene Ottovka Luhačovice a tenisových kurtů (3min). Kapacita penzionu je 12 pokojů (24 lůžek s možností přistýlek). Ubytování Luhačovice s vysokým standartem (na každém pokoji koupelna s WC, LCD + SAT, WiFi internet, lednice). Parkování na vlastním uzavřeném parkovišti Zdarma (7 míst). Při déle trvajícím pobytu lze dohodnout slevu. K dispozici společenská místnost (kapacita 40 osob) vhodná pro oslavy, večírky, firemní akce a školení, přátelská rodinná atmosféra. Penzion Romana nabízí vysoký standard ubytování v soukromí, v 10 dvoulůžkových pokojích a 2 apartmánech. Ke standardnímu vybavení každého pokoje patří vlastní koupelna, WC, TV se satelitním příjmem, připojení na internet, lednice. Apartmány mají balkon, oddělenou ložnici a obývací pokoj. Ubytovací kapacita penzionu je 24 lůžek s možností přistýlek.
 

Dárkové poukazy - lázně Luhačovice

Pro Vaše rodinné příslušníky, přátele, známé či obchodní partnery a zaměstnance, rádi zašleme dárkový poukaz ve finanční výši a obsahu, který Vám vyhovuje.

Dárkový poukaz opravňuje držitele k čerpání Vámi zvolené částky na služby v našem penzionu.

Vyřešíte tak spoustu starostí při hledání vhodného dárku k různým významným jubileím nebo výročím.

Procedury - lázně Luhačovice

Lázně Luhačovice jsou největší moravské lázně, známé svými léčivými prameny, krásnou přírodou a malebnou architekturou lázeňských domů. Pro svou dlouholetou tradici lázeňské léčby dýchacích cest, trávícího strojí, diabetu a pohybového aparátu jsou nejnavštěvovanějšími moravskými lázněmi. Jsou vyhledávaným místem pro ty, kteří chtějí zůstat zdraví nebo načerpat novou energii.

Hosté mohou využít kompletní nabídku léčebných a relaxačních procedur u našeho vysoce kvalifikovaného smluvního partnera Sanatorium MIRAMARE, které sousedí s n aším penzionem.
 

Více než 260 penzionů v oblasti Zlínského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Lázně Luhačovice

Luhačovice jsou největší moravské lázně s dlouhou tradicí lázeňské léčby dýchacích cest, trávicího ústrojí, diabetu a pohybového aparátu. Proslulé jsou přírodními léčivými prameny, příznivými klimatickými podmínkami a příjemným prostředím, ve kterém se snoubí krásná příroda a typická architektura.

Ve městě se nachází velké množství nejrůznějších kaváren, vináren, restaurací a cukrářství. Do Luhačovic se dnes nejezdí jen za léčením, ale zdejší podmínky uspokojí lidí turisticky, sportovně i společensky založené. Pro turistiku jsou v Luhačovicích vytvořeny speciální okruhy po okolí s přírodní scenérii. V okolí Luhačovic se nachází doklady o příchodu Slovanů na území Česka, zříceniny hradů nebo zámek Serényiů a architektura Dušana Jurkoviče. Ve městě se nachází také sportovní hala, tenisové kurty, aquapark nebo lázeňské divadlo...

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI