Penzion Romana - Luhačovice

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nově zrekonstruovaný penzion v klidném centru Luhačovic. Výhodná poloha ubytování u lázeňského parku, v těsné blízkosti pramene Ottovka Luhačovice a tenisových kurtů (3min). Kapacita penzionu je 12 pokojů (24 lůžek s možností přistýlek). Ubytování Luhačovice s vysokým standartem (na každém pokoji koupelna s WC, LCD + SAT, WiFi internet, lednice). Parkování na vlastním uzavřeném parkovišti Zdarma (7 míst). Při déle trvajícím pobytu lze dohodnout slevu. K dispozici společenská místnost (kapacita 40 osob) vhodná pro oslavy, večírky, firemní akce a školení, přátelská rodinná atmosféra. Penzion Romana nabízí vysoký standard ubytování v soukromí, v 10 dvoulůžkových pokojích a 2 apartmánech. Ke standardnímu vybavení každého pokoje patří vlastní koupelna, WC, TV se satelitním příjmem, připojení na internet, lednice. Apartmány mají balkon, oddělenou ložnici a obývací pokoj. Ubytovací kapacita penzionu je 24 lůžek s možností přistýlek.
 

Dárkové poukazy - lázně Luhačovice

Pro Vaše rodinné příslušníky, přátele, známé či obchodní partnery a zaměstnance, rádi zašleme dárkový poukaz ve finanční výši a obsahu, který Vám vyhovuje.

Dárkový poukaz opravňuje držitele k čerpání Vámi zvolené částky na služby v našem penzionu.

Vyřešíte tak spoustu starostí při hledání vhodného dárku k různým významným jubileím nebo výročím.

Procedury - lázně Luhačovice

Lázně Luhačovice jsou největší moravské lázně, známé svými léčivými prameny, krásnou přírodou a malebnou architekturou lázeňských domů. Pro svou dlouholetou tradici lázeňské léčby dýchacích cest, trávícího strojí, diabetu a pohybového aparátu jsou nejnavštěvovanějšími moravskými lázněmi. Jsou vyhledávaným místem pro ty, kteří chtějí zůstat zdraví nebo načerpat novou energii.

Hosté mohou využít kompletní nabídku léčebných a relaxačních procedur u našeho vysoce kvalifikovaného smluvního partnera Sanatorium MIRAMARE, které sousedí s n aším penzionem.
 

Více než 260 penzionů v oblasti Zlínského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Lázně Luhačovice

Luhačovice jsou největší moravské lázně s dlouhou tradicí lázeňské léčby dýchacích cest, trávicího ústrojí, diabetu a pohybového aparátu. Proslulé jsou přírodními léčivými prameny, příznivými klimatickými podmínkami a příjemným prostředím, ve kterém se snoubí krásná příroda a typická architektura.

Ve městě se nachází velké množství nejrůznějších kaváren, vináren, restaurací a cukrářství. Do Luhačovic se dnes nejezdí jen za léčením, ale zdejší podmínky uspokojí lidí turisticky, sportovně i společensky založené. Pro turistiku jsou v Luhačovicích vytvořeny speciální okruhy po okolí s přírodní scenérii. V okolí Luhačovic se nachází doklady o příchodu Slovanů na území Česka, zříceniny hradů nebo zámek Serényiů a architektura Dušana Jurkoviče. Ve městě se nachází také sportovní hala, tenisové kurty, aquapark nebo lázeňské divadlo...

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI