Penzion Rotop

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Náš penzion se nachází v malém městě jménem Bojkovice na jihovýchodní Moravě, v regionu Slovácko, které je velmi bohaté na kulturu, památky, vinohrady a spostu dalších, nejen turistických, zajímavostí. Každý pokoj má k dispozici WiFi, parkovací místo, možnost uzamčení jízdních kol, snídani. Náš penzion Vám nabízí pohodlné a příjemné ubytování v apartmánech či pokojích. K dispozici je apartmán 2+1, apartmán 1+1 a 3 dvoulůžkové pokoje včetně sociálního zařízení, které mají společnou obývací místnost a společný kuchyňský kout. Ubytování se nachází v 1. poschodí a podkroví domu situovaném v centru města. Samozřejmostí jsou parkovací místa přímo před penzionem a restaurace v sousední budově.

 

Více než 260 penzionů v oblasti Zlínského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Okolí

Město Bojkovice se nachází v mikroregionu Bojkovsko, na úpatí pohoří Bílých Karpat, které nabízejí nepřeberné množství turistických možností a také středisko sportovních aktivit Mikulčin Vrch.

Kromě turistiky samotné Bojkovice i jeho okolí nabízí k vidění a navštívení spoustu památek jako například zámek Nový Světlov, kostel sv. Vavřince a jiné.

Nedaleko Bojkovic se také nachází překrásné lázeňské město Luhačovice, které je světově známo jak svými prameny, tak léčbou dýchacích cest a dalších zdravotních potíží.
 
Mikulčin Vrch - Bílé Karpaty - Lyžování, turistika a další

Centrum sportovních aktivit na Mikulčině vrchu se nachází v severovýchodní části Bílých Karpat ve výšce 799 m.n.m v chráněné krajinné oblasti vzdálené 13 km od Bojkovic.

Areál nabízí spoustu možností pro zimní i letní rekreaci. Lyžařský areál na Mikulčině vrchu patří ve Zlínském kraji k jedné z frekventovaných oblastí sjezdového i běžeckého lyžování,školních lyžařských výcviků,zimní turistiky, rekreace a jiných pohybových aktivit návštěvníků z celého okolí.

Letní období nabízí široký výběr turistických stezek po pohoří Velkého Lopeníku, Velké Javořiny, Machnáče, Kykuly, Vlárského průsmyku, Sokolího kamene a dále dle turistické mapy "Bílé Karpaty".
 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI