Penzion Rotop

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Náš penzion se nachází v malém městě jménem Bojkovice na jihovýchodní Moravě, v regionu Slovácko, které je velmi bohaté na kulturu, památky, vinohrady a spostu dalších, nejen turistických, zajímavostí. Každý pokoj má k dispozici WiFi, parkovací místo, možnost uzamčení jízdních kol, snídani. Náš penzion Vám nabízí pohodlné a příjemné ubytování v apartmánech či pokojích. K dispozici je apartmán 2+1, apartmán 1+1 a 3 dvoulůžkové pokoje včetně sociálního zařízení, které mají společnou obývací místnost a společný kuchyňský kout. Ubytování se nachází v 1. poschodí a podkroví domu situovaném v centru města. Samozřejmostí jsou parkovací místa přímo před penzionem a restaurace v sousední budově.

 

Více než 260 penzionů v oblasti Zlínského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Okolí

Město Bojkovice se nachází v mikroregionu Bojkovsko, na úpatí pohoří Bílých Karpat, které nabízejí nepřeberné množství turistických možností a také středisko sportovních aktivit Mikulčin Vrch.

Kromě turistiky samotné Bojkovice i jeho okolí nabízí k vidění a navštívení spoustu památek jako například zámek Nový Světlov, kostel sv. Vavřince a jiné.

Nedaleko Bojkovic se také nachází překrásné lázeňské město Luhačovice, které je světově známo jak svými prameny, tak léčbou dýchacích cest a dalších zdravotních potíží.
 
Mikulčin Vrch - Bílé Karpaty - Lyžování, turistika a další

Centrum sportovních aktivit na Mikulčině vrchu se nachází v severovýchodní části Bílých Karpat ve výšce 799 m.n.m v chráněné krajinné oblasti vzdálené 13 km od Bojkovic.

Areál nabízí spoustu možností pro zimní i letní rekreaci. Lyžařský areál na Mikulčině vrchu patří ve Zlínském kraji k jedné z frekventovaných oblastí sjezdového i běžeckého lyžování,školních lyžařských výcviků,zimní turistiky, rekreace a jiných pohybových aktivit návštěvníků z celého okolí.

Letní období nabízí široký výběr turistických stezek po pohoří Velkého Lopeníku, Velké Javořiny, Machnáče, Kykuly, Vlárského průsmyku, Sokolího kamene a dále dle turistické mapy "Bílé Karpaty".
 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI