Penzion U Bundárů

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Restaurace a penzion U Bundárů stojí v obci Krhová. Ta se nachází v blízkosti hlavních silnic, které vedou z Valašského Meziříčí přes Rožnov pod Radhoštěm na Slovensko, nebo přes Nový Jičín do Ostravy, Olomouce nebo Opavy. Penzion poskytuje ideální zázemí lidem, kteří se během své dovolené chtějí vydávat na turistické výlety do přírody (jak turistické, tak cykloturistické) nebo cestovat po okolí a navštěvovat kulturní památky a přírodní krásy Valašska. V blízkosti penzionu se nachází nově vybudovaná cyklostezka, která vede po břehu řeky Bečva z Valašského Meziříčí až na Horní Bečvu. Penzion U Bundárů vyhledávají ke krátkodobým pobytům také obchodní cestující, podnikatelé nebo se v něm zastavují lidé, kteří si potřebují odpočinout při delší cestě na Slovensko či do Polska. Pověst restaurace a penzionu U Bundárů je založena na dobré kuchyni. Na jídelním lístku najdou návštěvníci klasická moravská i česká jídla. Ubytování je v pokojích jedno až třílůžkových. Pokoje jsou vybaveny televizí. Pro zpestření je k dispozici posezení s dětským koutkem v příjemném prostředí pod lípami. U penzionu můžete  zaparkovat na velkém parkovišti.

 

STRAVOVÁNÍ

  •     Restaurace má 50 míst.
  •     Stylový NEKUŘÁCKÝ salonek - 43  míst.
  •     Kuchyň je vybavena moderním zařízením v nerezovém provedení. Jídla se připravují šetrným způsobem ve stylu české a moravské kuchyně.
  •     Lze pořádat svatby, promoce, rodinné oslavy, školení.
  •     Možná je plná penze nebo polopenze - dle dohody.

 

Více než 260 penzionů v oblasti Zlínského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI