Penzion U Urbanů

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion U Urbanů - rekreace Beskydy

Penzion U Urbanů se nachází v malebné obci Bystřička, která leží v západním okraji Vsetínských vrchů, na půli cesty mezi Vsetínem a Valašským Meziříčím. Penzion je tvořen dvěma samostanými objekty. Pro oba je možnost společenské místnosti s posezením a krbem. Zde je k dispozici stolní tenis, deskové hry, počítač s připojením na internet, kulečník a laserová střelnice.

Mezi objekty je velká travnatá plocha pro sportovní vyžití a další aktivity. Součastí objektů je travnaté hřiště pro volejbal. Novinkou od roku 2011 je komplex skluzavek, houpaček a lozících stěn pro děti, nacházející se kousek nad Starou chalupou, vedle hřiště pro volejbal.

Každý objekt má venkovní posezení, hned vedle Dřevěnice je navíc nadstřešená pergola s vlastním venkovním krbem. Dále je každý objekt vybaven TV se satelitním vysíláním a automatickou pračkou.

 

Ubytování v Dřevěnice

Celoročně obytný, největší objekt v rámci penzionu. Nachází se zde 5 dvoulůžkových pokojů a 3 jednolůžkové pokoje s možností 2 přistýlek. Vybavená kuchyně /el. sporák, myčka nádobí, lednička, mikrovlnná trouba/ s prostornou jídelnou. 3x WC, 2x koupelna. Sauna. BTV+SAT, WIFI. Ubytování pro maximálně 15 osob v rámci jedné skupiny.

 

Ubytování Výminka

Objekt se nachází hned v sousedství Dřevěnice. V tomto objektu se nachází jeden dvoulůžkový pokoj. Dále kuchyňský kout s obývací místností s možností dvou přistýlek; koupelna a WC. Ubytování pro maximálně 4 osoby.


Jak se k nám dostanete?

Obec Bystřička se nachází na silnici mezi Valašským Meziříčím a Vsetínem. V obci ze směru od Vsetína zabočte doprava (z Val. Meziříčí doleva) do centra obce.

Po cca 1,5 km dojedete na křižovatku, kde bude odbočka doprava na Růžďku a doleva dále do Bystřičky. Dáte se doleva.

Po cca 2 km dojedete k přehradě; dáte se doprava do kopce a vyjedete na hráz.

Pokračujte po cestě (po pravém břehu přehrady) cca 1,5 km; náš penzion má sytě žlutou barvu a nachází se po pravé straně ve svahu - příjezd k penzionu je po asfaltové silnici.

 

Galerie
Ceník

Ceník ubytování

Níže uvedené ceny jsou platné při týdenním pobytu.
Týdenní pobyt od soboty do soboty, nástup po 14:00 hod.
Ubytování pouze na 1 noc: + 50%
Dítě do 5-ti let zdarma.

Sezóna: 1.7.-31.8. a Velikonoce; Vánoce a Silvestr ceny dohodou.
Domácí zvířata po dohodě, malá nelínající plemena, poplatek 100,- Kč/1 den.
Účtujeme 3.000,- Kč jako zálohu na pobyt, rezervace je platná po zaplacení zálohy.
K ceně účtujeme skutečnou spotřebu el. energie a rekreační poplatek obce.
 

Dřevěnice

  Cena za 1 lůžko  Kč/noc  Kč za celý objekt/noc
  Sezóna  400,- Kč  3.000,- Kč
  Mimo sezónu  250,- Kč  2.000,- Kč
  Víkendový pobyt  ---  3.000,- Kč

 

Výminka

  Cena za 1 lůžko  Kč/noc
  Sezóna  300,- Kč
  Mimo sezónu  200,- Kč

 

Kontakt

Mobil: +420 603 119 640, 731 695 714

Adresa: Bystřička 181, 756 24 Bystřička

www: www.penzion-uurbanu.wz.cz

Kontaktní formulář
REZERVACE
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Okolí

Relaxace, turistika, sportovní vyžití v okolí

Turistika a sport v létě

Největší atrakcí je bezpochyby přehrada Bystřička s možností koupání a provozování provozování vodních sportů. Pro rybáře je zde možnost rybaření, pro vodáky pak je při vypuštění dostatečného množství vody z přehrady říčka Bystřice pod přehradou sjízdná až ke svému ústí do řeky Bečvy, a to v délce 5 kilometrů.

Z Bystřičky vedou různé turistické i cyklistické trasy. Např. cca 2,5 km od přehrady lze po modré turistické značce dojít na vrchol kopce Klenov, kde se nachází zbytky skalního hradu.

V létě je otevřené letní kino a pravidelně začátkem srpna se koná country, folk, trampský a bluegrassový festival Starý dobrý western. V obci se dále nachází tenisový kurt, hřiště na minikopanou a volejbal, a tělocvična.

Nedaleko se také nachází skála Medůvka, vhodná pouze pro zkušené horolezce vzhledem k vysoké obtížnosti lezení.

 

Turistika a sport v zimě

V okolí lze najít několik vhodných kratších i delších běžkařských tras. Vyznavači sjezdového lyžování mohou za dobrých sněhových podmínek využít sjezdovku s menším vlekem přímo v obci, vhodnou hlavně pro rodiny s dětmi.

Příznivci koupání mohou využít služeb krytého aquaparku v nedalekém Valašském Meziříčí, anebo Městských lázní ve Vsetíně.
 

 

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0