Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

Rekreační areál na Trojáku

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Rekreační areál Na Trojáku najdete na vrcholu valašského kopce Troják mezi obcemi Hošťálková a Rajnochovice, na rozhraní oblastí Vsetínska, Zlínska a Kroměřížska - možná odtud pochází i jméno kopce "Troják". Hotel a celý komplex budov Rekreačního areálu Na Trojáku se nachází uprostřed Hostýnských vrchů a po celý rok je ideálním východiskem nenáročných vycházek i větších túr. Nabízíme několik druhů ubytování s celkovou kapacitou až 100 lůžek.

Pro ubytování na vaší dovolené, sportovním, školním či turistickém pobytu, máme připraven  ***Hotel na Trojáku, plně vybavené Rodinné apartmány a nově vybavené Sport apartmány. Hotelové pokoje disponují 2-6 lůžky, apartmány 4-6 lůžky a Sport apartmány pojmou až 2 x 13 osob.
 
Pokoje i apartmány mají vždy svou koupelnu se sprchou, umyvadlem a WC. V celém areálu je k dispozici bezplatné připojení na Wi-Fi.

V budově hotelu se nachází Restaurace a nabídku stravování doplňuje tradiční Hostinec Na Trojáku. Naše kuchyně je známá zejména svou skvělou tradiční českou stravou, ale nebojíme se ani nových trendů gastronomie.

Součástí Rekreačního areálu je i Sport centrum s krytým bazénem, kurtem na squash, beach volejbal, minifotbal a minigolf a petangue.

Přímo u nás mohou ubytovaní hosté i návštěvníci využít také relaxačních služeb jako jsou masáže, sauna, fitness, solárium a další.
Informace k cenám Sport centra Na trojáku najdete v ceníku - aktuální ceník najdete zde.

Ke Sport centru Na Trojáku patří takédva Bowling bary,ve kterých je možné pořádat i samostané uzavřené akce (každý se dvěmi drahámi, oddělené prostory baru pro kuřáky a nekuřáky).

Díky naší poloze uprostřed čisté přírody na hřebeni kopce Troják bylo při budování areálu naší snahou nerušit krásné výhledy do okolí a nezasáhnout do prostoru výraznou zástavbou. Proto je velká část Sport centra včetně obou Bowlingbarů vybudována pod úrovní okolního terénu. Jen díky tomu se vejdeme se všemi sportovišti a službami do zdánlivě malé nadzemní budovy.
V zimě jistě využijete i místní Skiareál Troják se 3 vleky a více než 50 km udržovaných běžeckých tras (tzv. Hostýnská magistrála).

V létě jsou k dispozici nejen horské hřebeny a vyznačené cyklotrasy, ale i různé turistické skvosty a zajímavosti.

Specializujeme se také na služby v oblasti firemních školení a konferencí.

Pokud hledáte ideální ubytování na Valašsku, zábavu ve Zlínském kraji, příp. dovolenou na Moravě, tak Na Trojáku pro vás máme vše, na co si jen vzpomenete.

  


Zjistit obsazenost  / rezervovat ubytování

 

Galerie
Ceník
Kontakt
Kontaktní formulář
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI