Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

Rekreační areál na Trojáku

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Rekreační areál Na Trojáku najdete na vrcholu valašského kopce Troják mezi obcemi Hošťálková a Rajnochovice, na rozhraní oblastí Vsetínska, Zlínska a Kroměřížska - možná odtud pochází i jméno kopce "Troják". Hotel a celý komplex budov Rekreačního areálu Na Trojáku se nachází uprostřed Hostýnských vrchů a po celý rok je ideálním východiskem nenáročných vycházek i větších túr. Nabízíme několik druhů ubytování s celkovou kapacitou až 100 lůžek.

Pro ubytování na vaší dovolené, sportovním, školním či turistickém pobytu, máme připraven  ***Hotel na Trojáku, plně vybavené Rodinné apartmány a nově vybavené Sport apartmány. Hotelové pokoje disponují 2-6 lůžky, apartmány 4-6 lůžky a Sport apartmány pojmou až 2 x 13 osob.
 
Pokoje i apartmány mají vždy svou koupelnu se sprchou, umyvadlem a WC. V celém areálu je k dispozici bezplatné připojení na Wi-Fi.

V budově hotelu se nachází Restaurace a nabídku stravování doplňuje tradiční Hostinec Na Trojáku. Naše kuchyně je známá zejména svou skvělou tradiční českou stravou, ale nebojíme se ani nových trendů gastronomie.

Součástí Rekreačního areálu je i Sport centrum s krytým bazénem, kurtem na squash, beach volejbal, minifotbal a minigolf a petangue.

Přímo u nás mohou ubytovaní hosté i návštěvníci využít také relaxačních služeb jako jsou masáže, sauna, fitness, solárium a další.
Informace k cenám Sport centra Na trojáku najdete v ceníku - aktuální ceník najdete zde.

Ke Sport centru Na Trojáku patří takédva Bowling bary,ve kterých je možné pořádat i samostané uzavřené akce (každý se dvěmi drahámi, oddělené prostory baru pro kuřáky a nekuřáky).

Díky naší poloze uprostřed čisté přírody na hřebeni kopce Troják bylo při budování areálu naší snahou nerušit krásné výhledy do okolí a nezasáhnout do prostoru výraznou zástavbou. Proto je velká část Sport centra včetně obou Bowlingbarů vybudována pod úrovní okolního terénu. Jen díky tomu se vejdeme se všemi sportovišti a službami do zdánlivě malé nadzemní budovy.
V zimě jistě využijete i místní Skiareál Troják se 3 vleky a více než 50 km udržovaných běžeckých tras (tzv. Hostýnská magistrála).

V létě jsou k dispozici nejen horské hřebeny a vyznačené cyklotrasy, ale i různé turistické skvosty a zajímavosti.

Specializujeme se také na služby v oblasti firemních školení a konferencí.

Pokud hledáte ideální ubytování na Valašsku, zábavu ve Zlínském kraji, příp. dovolenou na Moravě, tak Na Trojáku pro vás máme vše, na co si jen vzpomenete.

 

Galerie
Ceník

Kontakt

Kontaktní formulář
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI