Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Rekreační středisko Kotouč

 

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

První překvapení které Vás bude čekat je nádherná příroda a to v každém ročním období, dále Vás nadchne zázemí pro sport, relaxaci, výborná domácí kuchyně a soukromí, kterým se může pochlubit jen málo rekreačních středisek. Přičteme-li k tomu možnost pěších či motoristických výletů do okolí, pak se řadí rekreační středisko Kotouč Prostřední Bečva k nejlepším v Beskydech.
Prostředí, v němž se toto rekreační středisko nachází je doporučeno lékaři k pobytům spojených s upevňováním zdraví. Nezbývá, než Vás přivítat po valašsku "tož, vítajte u nás"

Apartmán
Nachází se v hlavní budově a nbízí luxusní ubytování pro nejnáročnější klienty. Je vybaveno berevným televizorem (satelitní signál) videorekordérm, vlastní telefonní a internetovou linkou (ISDN). Dále obytnou částí včetně balkónu, mini baru, ložnicí s balkónem, šatnou, koupelnou a WC.

  Chaty
Chaty jsou situovány v okruhu 50-60 metrů od hlavní budovy. Jsou vybaveny kuchyňkou s ledničkou a vařičem. Sociálním zařízením (sprchový kout a WC). K dispozici balkón a terasa se zahradním nábytkem včetně slunečníku. V obývací části barevný TV a rozkládací sedací souprava, v podkroví 2 ložnice. Cenovou nabídku ubytování, Vám na vyžádání rádi zašleme

Stravování

V jídelně rekreačního střediska s plnou penzí, jídelníček se sestavuje dle dohody, bohatý výběr specialit včetně valašské kuchyně.

Na požádání Vám rádi připravíme stravu ve formě "balíčku"

Sport

Pro kvalitní sportovní vyžití je připraveno sposta možností. Tenisový kurt s umělým povrchem, hřiště pro míčové hry (volejbal, nohejbal, florbal), dětský bazén, bazén s příjemným posezením včetně občerstvení na zahrádce. Půjčovna horských kol, stolní tenis, šipky, kulečník, petanque. Okolí ideální pro zimní sporty.

Relaxace

Sauna pro 10 osob, malý bazén, s možností objednání mazáže, místností pro tělocvik a hry (stolní tenis a stolní fotbal). Hřiště pro děti s pískovištěm, houpačkami a prolézačkami. Turistika a sběr lesních plodin (borůvky, maliny, houby...)

Hospůdka

Nabízí klidné prostředí a příjemné posezení. Místnost je opticky rozdělena na dvě části. Hospůdka zaujme bezesporu milovníky dobrého piva a jak je u nás na Valašsku zvykem především kvalitní SLIVOVICE. Neopoměli jsme také příznivce sportovních a televizních přenosů, kterým nabízíme pořady v digitální kvalitě. Kapacita tohoto zařízení je 44 míst, při jednorázové akci (tabule ve tvaru T,U,I) max. 50 míst.

Bar

Se nachází v druhé části místnosti a nabízí pohodlný sedací nábytek, který umožní vychutnat si nápoje domácí i zahraniční produkce, dále míchané nápoje, vína, alko-nealko a v neposlední řadě 3 druhy točeného piva. K zábavě přispějí zajisté šipky, juke box, kulečník - karambol, televize s digitálním satelitním signálem. Obsluhující personál hovoří německy, anglicky a je Vám připraven vyhovět ve všech směrech.

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Recenze ubytování

Obrázek uživatele Syslová Kateřina
Syslová Kateřina (nepřihlášený) 3. Květen 2013 - 23:33
Počet hlasů: 727
Prosím o zaslání cenové nabídky ubytování v chatách. Děkuji s pozdravem Syslová
Hodnocení: 
0
No votes yet

Přidat recenzi

Okolí

Okolí

Je možné navštívit tyto zajímavosti a atrakce v okolí. Valašské Muzeum v přírodě (Rožnov p. Radh.), jezdecký areál (Horní Bečva), krytý bazén (Rožnov p. Radh.), vrchol Radhošť, lyžařské středisko Pustevny, Bílá a s večerním lyžováním středisko U Sachovy Studánky (Horní Bečva). Zřícenina hradu Hukvaldy, automobilové muzeum Tatra Kopřivnice, Štramberská trůba, přehrada

 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


Camping Karolina - Plzeňsko


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI