Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Rekreační středisko Toska

 

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Rekreační středisko Toska, Prostřední Bečva – Kněhyně

V blízkém okolí se nachází značené turistické a cykloturistické stezky, množství sjezdovek (nejbližší středisko Pustevny) a běžeckých tratí. Našim klientům je k dispozici hřiště na volejbal, ohniště, pingpongový stůl, možnost zapůjčení přenosného grilu.
Za poplatek je možné využívat bazén (vzdálen cca 50m), saunu, 2 tenisové kurty.
Pevně věříme, že se Vám u nás bude vždycky líbit a že se budete rádi vracet...  Rekreační středisko Toska se nachází v hornaté krajině Beskyd a je obklopeno hustými lesy plnými lesních plodin. Je vhodné pro rekreaci rodin s dětmi, sport a příjemnou relaxaci uprostřed divoké přírody.

Svým klientům nabízíme celoroční ubytování ve 12 vybavených chatách s celkovou kapacitou 70 lůžek.

Ubytování..

Svým klientům nabízíme celoroční ubytování ve 12 vybavených chatách s celkovou kapacitou 70 lůžek.

Sport..

Naše středisko se nachází uprostřed Beskyd a je ideálním výchozím bodem pro různé sportovní aktivity.V okolí je velké množství značených turistických a cykloturistických tras, bazén, tenisové kurty, hřiště na volejbal, nohejbal, stůl na stolní tenis, apod.

V případě nepřízně počasí je možno využít společenské budovy, nebo se uchýlit do příjemné restaurace, zajít do sauny nebo si zahrát stolní tenis.V zimě okolí nabízí ideální podmínky pro lyžování, v bezprostřední blízkosti se nachází množství upravovaných sjezdovek a běžeckých tratí.

V Případě zájmu o rekreační ubytování v okolí kliknete ZDE: Ubytování v rekreačních zařízeních, nebo kempech, chatách, penzionech ve Zlínském kraji

Tým Kempy-chaty.cz

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


Camping Karolina - Plzeňsko


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI