Resort a kemp Dešná

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Resort & Camp Dešná a chatová osada u Slušovic nabízí celoroční ubytování v klidné rekreační oblasti Beskyd nedaleko Zlína ( Zlínský kraj ). V areálu s kapacitou 200 lůžek si můžete vybrat různé typy rekonstruovaných chatek s vlastním sociálním zařízením, kuchyňkou a oddělenými ložnicemi. V létě zpevněná stání pro karavany s přípojkou elektřiny, vody a odpadu + volná plocha pro stany včetně zázemí ( WC, sprchy, kuchyňka ). Wifi, centrální parkoviště zdarma, sportovní aktivity, hřiště s umělou trávou na nohejbal a volejbal, vyhřívaný bazén, restaurace s barem a zahrádkami, letní kino, dětská hřiště, venkovní bludiště, šlapací káry. Vhodné pro rodiny s dětmi, skupiny ( srazy, oslavy, svatby, školení, firemní i soukromé akce ), cykloturistiku, turistiku a především relax!

Ubytování v kempu Resort Dešná

V kempu se můžete ubytovat ve vybavených apartmánech ve stylu Feng Shui. Dále jsou k dispozici chatky typu Standard Lux, Standard a Original. V kempu Dešná se nezapomíná ani na karavanisty (plochy pro karavany a obytná auta) a stanaře, kteří mají k dispozici toalety, sprchy s teplou vodou celý den neomezeně ( bez žetonů ) a vybavenou kuchyňku.

Chatky Feng Shui

FENG SHUI chata je kompletně zařízena ve stylu prastaré východní filozofie, pracující s energiemi, vytvářející útulné harmonické prostředí, otevřené klidu, odpočinku a prostému vnímání krásy.

Chatu tvoří dva samostatné apartmány s vlastními vchody a vlastním vybavením.
Součástí každého z nich je sprchový kout s WC a umyvadlem, barový pult s dřezem, rychlovarnou konvicí, ledničkou a ložnice pro dvě osoby (případně dvě osoby a přistýlku).

Kemp Resort - Fengshui chata

Chata Standard Lux

Standard lux chata je zcela rekonstruovaná, vybavená sprchovým koutem, WC a umyvadlem, kuchyňkou s dřezem, vařičem, sadou nádobí, rychlovarnou konvicí a ledničkou, společným posezením a 3 samostatnými ložnicemi (2 + 2 + 1, přičemž dvojlůžka jsou spojená), celkem tedy 3 pokoje a 5 lůžek.
Kemp Dešná resort - chatkyKemp Resort Dešná - Chatky

Chatky "Standard" a původní chaty ( Original )

  • Standard chata je zčásti rekonstruovaná. Má rekonstruovanou koupelnu s novým sprchovým koutem, WC a umyvadlem, kuchyňku s dřezem a vařičem, vybavenou sadou nádobí a rychlovarnou konvicí, společné posezení, ledničku a 3 samostatné ložnice (2 + 2 + 2, přičemž postele jsou oddělené).
  • Původní chata má rekonstuovanou koupelnu, disponuje 2 oddělenými ložnicemi (4 + 4, přičemž postele jsou oddělené), kuchyňkou s dřezem a vařičem, teplou a studenou vodou, ledničkou, WC, sprchou a umyvadlem.

http://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/kemp_desna_puvodni_chatka_5.jpg

Plochy pro stany a karavany v kempu Dešná

  • Parkovací plocha pro karavany je betonová s přívodem elektřiny, vody a odpadu. Je možno přistavit k nim i stanové stříšky.
  • Pro stany je vyčleněna dostatečně velká zatravněná plocha. Klientům ubytovaným v karavanech a stanech je k dispozici společné sociální zařízení, sprchy a umývárna. Současně mají možnost využít všech nabízených aktivit stejně jako klienti ubytovaní v chatách.

http://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/kemp_desna_karavany_3.jpg


Společenská místnost

Společenská místnost o kapacitě 120 míst poskytuje útočiště nejen při nepřízni počasí. Po celý rok je zde k dispozici veškeré dostupné vybavení – služby plně zásobeného baru,  velkoplošný televizor s možností videoprojekce – hojně využívaný obzvláště při sportovních přenosech, živá hudba. V letních měsících lze pak k posezení, občerstvení i zábavě využít  zejména prostory zahrádky. Kapacita venkovních prostor je 250 míst.

Koupání

Pro vodní sporty lze využít nejen vyhřívaného venkovního bazénu přímo v areálu. Přírodní nádrž Všemina je vzdálena pouhých 5 minut jízdy autem z RESORTU DEŠNÁ. Situovaná je v krásné horské přírodě obklopené lesy. Nabízí možnost koupání i rybolovu. V blízkosti nádrže jsou k dispozici antukové tenisové kurty s možností využití osobního trenéra.

Koupání v kempu Resort Dešnáhttp://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/kemp_desna_-bazen_800x533.jpg

Volejbal a nohejbal

Ideální podmínky pro profesionální i amatérské sportovní vyžití nabízí hřiště s umělým trávníkem. Využít je lze jak k volné zábavě, tak pro pořádání turnajů a sportovně společenských programů.

Sportovní hřiště - kemp Dešná

 

Nově v sezoně 2019 nabízíme šlapací káry, venkovní bludiště a maxi snooker pro děti i dospělé přímo v kempu!

 

Zjistit obsazenost  / rezervovat ubytování / ceny 

Galerie
Ceník
Kontakt

Adresa: Resort Dešná, 763 15 Slušovice
 

 

Zjistit obsazenost  / ceny

 

Kontaktní formulář

 

OBJEDNAT  UBYTOVÁNÍ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktivity a okolí

Koně

Patřičné podmínky pro jízdu na koni lze na vyžádání zajistit přímo v místě - v prostorách RESORTU DEŠNÁ. Ranč vhodně zařízený pro začátečníky i náročné je od resortu vzdálen pouhé 3 kilometry.

Půjčovna šlapacích kár nově přímo v areálu kempu!

V blízkém okolí RESORTU DEŠNÁ se nachází celá řada turistických a cyklistických tras.

Zachovala se zde řada drobných staveb lidového rázu, v Rožnově pod Radhoštěm pak stojí za vidění valašský skanzen. Dalšími zajímavými a vyhledávanými cíli jsou Pustevny, Radhošť, Hostýn, Velehrad, Vizovice, hrad Lukov, ZOO Lešná a mnoho dalších atraktivních míst, které Vám rádi doporučí na recepci kempu.

 

 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 2

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI