Restaurace a penzion Černý Orel

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Pension ČERNÝ OREL nabízí 7 stylových pokojů oficiální klasifikace dle AHR ČR kategorie ***superior. Všechny pokoje splňují nadstandardní míru vybavení. LCD televize s USB vstupem a možností přehrávání filmů v DIVX formátech, telefon, internet zdarma, minibar, velké šatní skříně, velké manželské postele s možností oddělení lůžek, velký pracovní stůl s křeslem, další křeslo jako rozkládací přistýlku (v jednom pokoji šíře 140cm), kufrbox. Designované komfortní koupelny s teakovým dřevem a benátským štukem zanechají nezapomenutelný zážitek. Kapacita ubytování v penzionu v centru historické Kroměříže je 14 lůžek, 6 přistýlek.

 

Více než 260 penzionů v oblasti Zlínského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI