Tenisový klub DEZA a penzion Valašské Meziříčí

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Přímo v tenisové hale Vám nabízíme možnost ubytování v útulných pokojích s vlastním sociálním zázemím, TV a Wi-Fi připojením k internetu. K dispozici je 9 x 2-lůžkový pokoj a 2 x 3-ůžkový pokoj, 1x 4lůžkový apartmán s možností přistýlek. Celková kapacita ubytovny je 28 lůžek včetně přistýlek. Motorkářům a cyklistům umožňujeme parkování v areálu. Veřejné parkoviště je přímo před okny penzionu. V hale jsou 2 tenisové kurty s pevným povrchem Rebound Ace. K dispozici jsou 4 badmintonové kurty denně. V 1. patře tenisové haly se nachází Tenisbar s výhledem do haly a tribuna, 2 kulečníkové stoly, salónek a terasa s výhledem na venkovní kurty. Kapacita 50-70 míst k sezení.
 

Tenisová školička

I vaše děti se mohou zařadit do tenisové školičky.

Odrazová stěna

Dokonalý nácvik úderové techniky můžete pilovat na jedné z nejdelších tréninkových zdí na moravě - hra na odrazové zdi je ZDARMA.

Půjčovna / Shop

V areálu se je specializovaná prodejna, půjčovna a servis včetně vyplétání badmintonových, squashových a tenisových raket.

 •     Tenisové značka BABOLAT, PRINCE, WILSON a DUNLOP
 •     Výplety, příslušenství a bandáže PACIFIC
 •     Tenisová a sportovní obuv ASICS, BABOLAT a PRINCE
 •     Sportovní výživa, doplňky a pitný režim NUTREND a AMINOSTAR
   

Více než 260 penzionů v oblasti Zlínského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI