Tenisový klub DEZA a penzion Valašské Meziříčí

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Přímo v tenisové hale Vám nabízíme možnost ubytování v útulných pokojích s vlastním sociálním zázemím, TV a Wi-Fi připojením k internetu. K dispozici je 9 x 2-lůžkový pokoj a 2 x 3-ůžkový pokoj, 1x 4lůžkový apartmán s možností přistýlek. Celková kapacita ubytovny je 28 lůžek včetně přistýlek. Motorkářům a cyklistům umožňujeme parkování v areálu. Veřejné parkoviště je přímo před okny penzionu. V hale jsou 2 tenisové kurty s pevným povrchem Rebound Ace. K dispozici jsou 4 badmintonové kurty denně. V 1. patře tenisové haly se nachází Tenisbar s výhledem do haly a tribuna, 2 kulečníkové stoly, salónek a terasa s výhledem na venkovní kurty. Kapacita 50-70 míst k sezení.
 

Tenisová školička

I vaše děti se mohou zařadit do tenisové školičky.

Odrazová stěna

Dokonalý nácvik úderové techniky můžete pilovat na jedné z nejdelších tréninkových zdí na moravě - hra na odrazové zdi je ZDARMA.

Půjčovna / Shop

V areálu se je specializovaná prodejna, půjčovna a servis včetně vyplétání badmintonových, squashových a tenisových raket.

 •     Tenisové značka BABOLAT, PRINCE, WILSON a DUNLOP
 •     Výplety, příslušenství a bandáže PACIFIC
 •     Tenisová a sportovní obuv ASICS, BABOLAT a PRINCE
 •     Sportovní výživa, doplňky a pitný režim NUTREND a AMINOSTAR
   

Více než 260 penzionů v oblasti Zlínského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI