Ubytování Mirelax

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Ubytování: Relaxační studio Mirelax nabízí nekuřácké pohodlné ubytování, vzdálené 500m od lázeňského parku a v těsné blízkosti rekreační oblasti v okolí přehradní nádrže Luhačovické přehrady. Objekt je blízkosti MHD trasa Luhačovice - Pozlovice, zastávka Pražská čtvrť. Pokoje: 2 dvoulůžkové s možností přistýlky a 1 apartmán se 3-4 lůžky. Každý pokoj má vlastní koupelnu s WC, TV, ledničku a varnou konvici. V ceně pokoje je možnost využití čajové kuchynky se zákl. nádobím, vařičem a mikrovlnkou. Úklid je prováděn technikou Rainbow. Možnost posezení v balkonové lodžii na patře ubytování. Parkování u objektu. Připojení na notebook je možné zdarma přes WIFI síť. V objektu se nachází relaxační studio. K dispozici je dle plat. ceníku finská sauna, horizont.solárium, suchá uhličitá koupel ve vaku, baňková terapie, fytoterapie. Provádí se zde měření přístrojem EAV, doplněné reflexní diagnostikou plosky nohy. Uvedené služby je možno přiobjednat k pobytům.

 

Více než 260 penzionů v oblasti Zlínského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI