Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Ubytování U Coufalíků

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme Vám ubytování v rodinném domku, které se nachází v městysi Pozlovice. K pronájmu je možnost dvou pokojů, kompletně vybavená kuchyň včetně rychlovarné konvice, mikrovlnky a lednice. Koupelna a WC. Přímo v domě je možné využít nabídku masáží a kosmetických služeb. Více o pokojích a cenách naleznete v sekci pokoje.

K pronájmu nabízíme celé horní patro řadového rodinného domu.V patře se nachází dva pokoje,kuchyň,koupelna a WC. Jeden pokoj dvojlůžkový, druhý pokoj je 2-4 lůžkový.V každém z pokojů se nachází televize,rádio a šatní skříně. Samozřejmě je možné si zamluvit celé horní patro, neboli oba pokoje. Kuchyň je plnohodnotně vybavená!Samozřejmostí je plynový sporák, mikrovlnná trouba, lednice, rychlovarná konvice, nádobí, příbory a hrníčky.

 

Více než 260 penzionů v oblasti Zlínského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI