Ubytování v soukromí Hatlapatkovi

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Obec Horní Bečva leží v chráněné krajinné oblasti Beskyd v údolí horního toku Rožnovské Bečvy. Dovolujeme si Vám nabídnout možnost ubytování v jednom z nejkrásnějších údolí Horní Bečvy, které se nachází 800 m od centra obce s dobrou přístupovou cestou i v zimě. Ubytovací prostory jsou situovány ve zděném domku, která prošel v roce 2006 kompletní rekonstrukcí a svým typem odpovídá apartmánu. Kapacita je 5 osob. Objekt chaty je situován na oploceném pozemku, nemusíte se tedy bát o své děti, že by Vám někam zaběhly. U objektu jsou taky dvě posezení. První je u krbu na jižní straně, posezení je zde příjemné v méně teplém počasí a večer. Ve slunečné dny je k dispozici posezení na severní straně objektu - ve stínu. K dispozici je dětem také dětské hřiště - pískoviště, houpačka, skluzavka. Venkovní krb, který je součástí objektu je návštěvníkům plně k dispozici. U nás se sice nekrade, ale ať máte klidné spaní ve sklepě chaty je kolárna/lyžárna. Je uzamykatelná a dostatečně veliká. Pokud Vaše děti mají rády zvířata poradíme Vám u kterých sousedů se na ně můžete podívat. V blízkém okolí jsou tak k vidění - koně, kozy, ovce, psi, kočky, prasata, slepice, husy.

 

Více než 260 penzionů v oblasti Zlínského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI