Vila Evička

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

UBYTOVÁNÍ VILA EVIČKA Luhačovice - Vítáme Vás v jednom z nejkrásnějších lázeňských středisek v celé střední Evropě, patřící mezi vyhlášené destinace díky mnoha příležitostem, kde můžete strávit volný čas se svými nejbližšími. Nabízíme Vám příjemné ubytování, nacházející se přímo v srdci Luhačovic v poklidné čtvrti. Toto místo je vhodné pro náročného návštěvníka , toužícího po klidu a možnosti mít všechna zajímavá místa jako na dlani.

Ubytování Luhačovice

Naše lukrativní nabídka zahrnuje ubytování v podobě dvou dvoulůžkový pokojů, 1 apartmánu a bytu 2+1. Celkem 8 -12 lůžek. Z každého pokoje spočine Váš pohled na nádherný výhled centra Luhačovic a umocní tak Vaše zážitky z příjemně strávené dovolené. K dispozici je také klidné posezení na terase u domu. Cena Vašeho pobytu také zahrnuje parkování přímo u domu na soukromém parkovišti, osušku a ručník.

V blízkosti naší vily můžete využít lázeňské procedury a zpříjemnit si tak svůj pobyt (penzion Forst a hotel Zálesí 50m, lázeňský dům Morava 200m). Můžete také využít nabídky půjčování kol ve výši denního poplatku 150 Kč.

Doufáme, že si pobyt u nás užijete co nejlépe!
 

 

Více než 260 penzionů v oblasti Zlínského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI