Vila Evička

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

UBYTOVÁNÍ VILA EVIČKA Luhačovice - Vítáme Vás v jednom z nejkrásnějších lázeňských středisek v celé střední Evropě, patřící mezi vyhlášené destinace díky mnoha příležitostem, kde můžete strávit volný čas se svými nejbližšími. Nabízíme Vám příjemné ubytování, nacházející se přímo v srdci Luhačovic v poklidné čtvrti. Toto místo je vhodné pro náročného návštěvníka , toužícího po klidu a možnosti mít všechna zajímavá místa jako na dlani.

Ubytování Luhačovice

Naše lukrativní nabídka zahrnuje ubytování v podobě dvou dvoulůžkový pokojů, 1 apartmánu a bytu 2+1. Celkem 8 -12 lůžek. Z každého pokoje spočine Váš pohled na nádherný výhled centra Luhačovic a umocní tak Vaše zážitky z příjemně strávené dovolené. K dispozici je také klidné posezení na terase u domu. Cena Vašeho pobytu také zahrnuje parkování přímo u domu na soukromém parkovišti, osušku a ručník.

V blízkosti naší vily můžete využít lázeňské procedury a zpříjemnit si tak svůj pobyt (penzion Forst a hotel Zálesí 50m, lázeňský dům Morava 200m). Můžete také využít nabídky půjčování kol ve výši denního poplatku 150 Kč.

Doufáme, že si pobyt u nás užijete co nejlépe!
 

 

Více než 260 penzionů v oblasti Zlínského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI