Vila Taťána

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme ubytování ve vile Taťána, která se nachází na pěší zóně v samém centru Lázní Luhačovice a doslova jen pár kroků od pramene Dr. Františka Šťastného, kde je ihned po nástupu na ubytování první možnost ochutnat minerální vodu. Poskytujeme ubytování v osmi dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky. Jednotlivcům, kteří mají rádi větší soukromí můžeme nabídnout ubytování v jednom jednolůžkovém pokoji. Naši ubytovaní hosté mohou v domě využít i relaxačně masážního studia Iva. Pro čtyři dvoulůžkové pokoje jsou společné dvě sociální zařízení(2 x sprcha,2 x WC). V každém pokoji je umývadlo. Ostatní pokoje mají vlastní sociální zařízení. Televize a varná konvice je na každém pokoji. K dispozici je taktéž lednice. V ceně ubytování je i možnost zapůjčení jízdního kola. Stravování bohužel nezajišťujeme, ale v bezprostřední blízkosti vily Taťána (asi 50 a 200 metrů) je restaurace a jídelna pro veřejnost. V obou zařízení se dá velmi chutně a levně najíst (snídaně, obědy i večeře). Parkování u domu.

 

Lázeňská kolonáda

Vzdálenost od lázeňské kolonády je asi 5 minut velmi pomalé chůze. K pramenu Doktora Šťastného je to doslova jen pár kroků.

 

Sport

  • V Luhačovicích je mnoho příležitostí ke sportovnímu vyžití jako je např. tenis, minigolf, squash, bowling, plavání, fitnes, atd. Tenisové kurty jsou vzdáleny asi 200 m od vily Taťána.
  • Cykloturistika má ve městě a okolí velmi vhodné terénní podmínky, trasy jsou označeny a upraveny.
  • V létě si můžete jít zaplavat do městského koupaliště nebo na místní přehradu.
  • V zimních měsících Vám Luhačovice mohou nabídnout i lyžařský vlek.

 

Více než 260 penzionů v oblasti Zlínského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI