Vila Taťána

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme ubytování ve vile Taťána, která se nachází na pěší zóně v samém centru Lázní Luhačovice a doslova jen pár kroků od pramene Dr. Františka Šťastného, kde je ihned po nástupu na ubytování první možnost ochutnat minerální vodu. Poskytujeme ubytování v osmi dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky. Jednotlivcům, kteří mají rádi větší soukromí můžeme nabídnout ubytování v jednom jednolůžkovém pokoji. Naši ubytovaní hosté mohou v domě využít i relaxačně masážního studia Iva. Pro čtyři dvoulůžkové pokoje jsou společné dvě sociální zařízení(2 x sprcha,2 x WC). V každém pokoji je umývadlo. Ostatní pokoje mají vlastní sociální zařízení. Televize a varná konvice je na každém pokoji. K dispozici je taktéž lednice. V ceně ubytování je i možnost zapůjčení jízdního kola. Stravování bohužel nezajišťujeme, ale v bezprostřední blízkosti vily Taťána (asi 50 a 200 metrů) je restaurace a jídelna pro veřejnost. V obou zařízení se dá velmi chutně a levně najíst (snídaně, obědy i večeře). Parkování u domu.

 

Lázeňská kolonáda

Vzdálenost od lázeňské kolonády je asi 5 minut velmi pomalé chůze. K pramenu Doktora Šťastného je to doslova jen pár kroků.

 

Sport

  • V Luhačovicích je mnoho příležitostí ke sportovnímu vyžití jako je např. tenis, minigolf, squash, bowling, plavání, fitnes, atd. Tenisové kurty jsou vzdáleny asi 200 m od vily Taťána.
  • Cykloturistika má ve městě a okolí velmi vhodné terénní podmínky, trasy jsou označeny a upraveny.
  • V létě si můžete jít zaplavat do městského koupaliště nebo na místní přehradu.
  • V zimních měsících Vám Luhačovice mohou nabídnout i lyžařský vlek.

 

Více než 260 penzionů v oblasti Zlínského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI