Penzion Šankovi

 

stat: 
Tjekkiet
Region: 
Emneområde: 

informace

Beskrivelse

Penzion Šankovi se nachází v překrásném turistickém středisku západních Krkonoš Rokytnici nad Jizerou. Nabízíme vám ubytování v rodinném penzionu s přátelskou atmosférou. Připraveno je pro vás celkem 18 lůžek, rozdělených do dvou čtyřlůžkových, jednoho třílůžkového, jednoho dvoulůžkového pokoje a pětilůžkového apartmánu, s krásným výhledem na vrch Strážník. Pro přípravu jídla je v přízemí penzionu k dispozici společenská místnost s kuchyní. Kuchyně je vybavena základním nádobím, lednicí s mrazákem, plynovým sporákem, rychlovarnou konvicí a mikrovlnnou troubou. Příjemné chvíle při snídani, siestě nebo při večerním odpočinku si můžete užít na velké zastřešené terase s možností grilování. A pro milovníky táboráků máme na zahradě připraveno ohniště. Pro úschovu lyží, kol a dalšího sportovního vybavení je pro vás připravena lyžárna/kolárna. Pokud si po náročném dni chcete užít trochu klidu a obnovit své síly, využijte naší sauny.
 

 

Mere end 600 pensioner i Liberec regionen du kan finde her.


Uverificerede data
Indkvarteringsinformation blev tilføjet her baseret på informationer, der er indhentet fra offentligt tilgængelige kilder (operatørens hjemmeside) eller gæsternes anbefalinger. For at finde opdateret information om trafik, priser og mere, brug kontaktformularen.

Til boligejere

Hvis du har fundet dit center, sommerhus, lejr, gæstehus eller lejlighed på vores portal, er du velkommen til at kontakte os for at opdatere oplysningerne via email: info@kempy-chaty.cz. Indtast enhedsnavnet i beskedemnet.


 

Billige campingpladser fra hele Tjekkiet. camping, camping, camping

galleri
kontaktformular
KONTAKTFORM
Opholdsperiode
informace

Jeg er enig med nyhederne

At undgå automatiseret spam lader dette felt tomt.
Kontakt

 

Sådan får du vist kontakter med Log ind Nebo registrere

Recenze

Komentáře

Tilføj ny kommentar

kvarter

Tjenester i nærheden

Samozřejmostí jsou i služby v nejbližším okolí penzionu. Pokud se vám nebude po náročném dni chtít vyrazit na dobrou večeři, můžete využít restaurací v blízkosti penzionu, např. Sporthotelu Bohemia (vzdáleném cca 200m) nebo se vydat na náměstí a vybrat si jinou restauraci či pizzerii.

Pro čerstvou snídani nebo suroviny na svačinku si můžete zaskočit do 50 metrů vzdáleného koloniálu. Pokud se raději vydáte na větší nákup, můžete využít prodejny Tesco na náměstí.

Zaujala vás naše nabídka? Chcete se k nám přijet podívat?
 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Antal stemmer: 0

 

-------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -----
ANDRE INTERESSANTE TINGER