Zpráva o stavu

Pro zobrazení tohoto formuláře se přihlaste nebo zaregistrujte.

Vyhraj slevovou kartu na ubytování

 

Informace

Detail soutěže
Termín: 
Úterý, 17. Březen 2015 - Středa, 30. Září 2015
Platnost soutěže: 
Do 30.9.2015
Oblast: 
ČR, SR a Evropa

Zdravíme všechny turisty a návštěvníky našeho portálu Kempy-chaty.cz. Ke dni 17. březen jsme pro Vás spustili soutěž o klubové karty Kempy-chaty.cz, které Vás opravňují využívat slevy na ubytování. Slevy ve výši 5% až 15% můžete využívat ve 40 kempech, v 18 chatách a chalupách a ve 25 penzionech a apartmánech. Slevy se vztahují na ubytování: ČR, Slovensko, Chorvatsko, Bulharsko, Černá Hora a jiné.. Navíc je možné slevy uplatnit i v Outdoor a Camping Eshopech. Seznam ubytování a Outdoorů, kde je možné uplatnit slevy naleznete zde: Kempy-chaty klubová karta. Do soutěže jsme věnovali 30 klubových / slevových karet platných až do 31.12.2016.

Pro zapojení do soutěže stačí napsat recenzi na kterékoliv ubytování (kemp, chatu, či penzion, nebo apartmán), které jste v průběhu dvou let navštívili.

Klubová karta - slevy na ubytování kempy, chaty, penziony

Podmínky soutěže

  • Nejdříve napište recenzi na ubytování, které jste navštívili (na webu Kempy-chaty.cz) a až poté vyplňujte kontaktní formulář pro soutěž.. V době vyplnění formuláře musí být napsaná recenze na ubytování. V opačném případě je Vámi odeslaný formulář neplatný
  • přidat Like na Facebook stránku Kempy-chaty.cz. Odkaz na Fb Kempy-chaty.cz zde

Výhra v soutěži o klubové karty

  • 30x klubová karta Kempy-chaty.cz
  • platnost klubové kary je do 31.12.2016
  • Po ukončení soutěže budou výherci informování prostřednictvím emailu

Doplňkové informace

  • Možnost přidání recenze naleznete u každého zařízení zvlášť vespod prezentace
  • Na našem webu můžete nalézt více jak 900 kempů a rekreačních středisek, 5200 penzionů a apartmánů a 2200 chat a chalup. Kdyby se přesto stalo, že u nás nenaleznete Vaše oblíbené zařízení, tak nám neváhejte napsat a my jej za Vás dohledáme a pošleme Vám odkaz. (info@kempy-chaty.cz)

 

 

Soutěž už skončila

VÝHERCI: Josef H. (Brno), Pentrola K. (Rakovník ), Jan P. ( Ústí nad Labe), Dominika C. (Kladno), Miriam D. (Slaný), Michaela J. (Kralupy nad Vltavou), Igo F. (Košice), Zuzana G. (Rychnov nad Kněžnou), Gabriela J. (Nezabudice), Jan B. (Klatovy), Karolína H. (Havířov), Petra G. (Benešov), Markéta K. (Praha), Vendula C. (České Budějovice) a další...

GRATULUJEME