TOPlist

Erstaunliche Spaziergänge rund um Riva del Garda

Reisen Sie gern, zelten Sie, zelten Sie oder haben Sie viele Urlaubserlebnisse, die Sie teilen können? Also schreibe für uns und verdiene Geld und das bis zu 50% Anteil an Anzeigenartikeln. Sie können Ihr Geld auch nicht einmal, sondern wiederholt abholen. Mehr Infos

AKTIVITÄTENKULTURREISEN & FEIERTAGESPORTINGANDERE
Veranstaltungen und TagungenSehenswertesMit einem Wohnwagen reisenWohin mit Wasser - Watermen

Video

Tipps für AusflügeKulturaFeiertage in EuropaAngeln

Weinbau

Wohin zu den Bergen?Burgen und SchlösserUnterkunftstippsBiking

Restaurants und Catering

Für KinderNatur

Camping

Sportliche Aktivitäten

Gespräche

Flüsse, Seen, TalsperrenBewertungen von CampingausrüstungPilzeSpaß und Witze
Bewertung der Unterkunft

Spaß

Camping in freier Wildbahn Ausrüstung für Wohnwagen

Městská turistika se stává více a více populární. Je to perfektní způsob, jak se vcítit do historie a prožít z první ruky nejen tradice města, ale v Riva del Garda je to také o umění, tyrkysovém jezeře a malebné krajině! Krok za krokem objevte kouzlo tohoto města. Městská turistika je stále populárnější a jejím cílem je umožnit návštěvníkům objevit i ta nejstarší, tajuplná a ne vždy známá zákoutí města. Je ale také směsicí venkovních sportů, jako jsou túry, a vášní pro umění a krásné krajiny, fotografování a mnohem více.

Při městské turistice upřeně hledíme na divy okolí, zatímco pozvolna sportujeme. Putujeme ať už rychlejším či pomalejším tempem do kopce, po schodech nahoru a dolu a překonáváme rozdíly ve výškách s libovolnými přestávkami. Klidně to nazvěte “potulování”, umění potloukat se světem… A domů se vrátíte s kufrem plným krásných vzpomínek.

MALÉ CENTRUM, VELKÝ PŮVAB

Ať už jste milovníci historie kostelů nebo městských ulic, “potulování” může být právě pro vás. Riva del Garda, v Garda Trentino, je úžasné, dechberoucí místo, které si s každým dalším krokem jistě zamilujete.

https://www.gardatrentino.it/upload/cms/1200_x/Riva_del_Garda_(3).jpg

Městská turistika je nový typ turistiky věnující více pozornosti místní historii a tradicím. Udržitelný cestovní ruch s cílem prozkoumat skryté bohatství Riva del Garda.

SKRYTÉ BOHATSTVÍ. MAROKO V CENTRU RIVA DEL GARDA

Zavažte si tkaničky a vyrážíme! Začínáme ve městě. Ano, ve městě, protože ne každá túra musí znamenat šplhání do vysokých kopců, strmých cest či hor.

Užít túr si můžete i v kombinaci s nádhernými místy jako je kostel Inviolata v Rivě, okouzlujícími pohledy na starobylé památky či pozorováním západu nebo východu slunce.

Staré centrum města Riva del Garda bude vaší perfektní městskou procházkou. Jedna z nejlepších cest vede přes malebnou čtvrť, Maroko.

Historie Rivy sahá až do doby předřímské. Díky své strategické pozici bylo zpočátku perfektním místem pro vojenskou obranu a nyní, díky své kráse, je ideálním místem pro cestovní ruch.
Přesvědčte se sami a nechte se okouzlit půvabem tohoto starého města - jeho výrazně barevné zámky s výhledem na starý přístav odhalí mnohé o jeho bohaté minulosti.

Tato cesta protíná malebnou a populární čtvrtí Maroko a vede až na náměstí nesoucí stejné jméno. Zde můžete stále vidět zříceniny středověkých hradeb a tři věže, které jsou nyní součástí zastavěné plochy. Tato velmi nenáročná procházka je okruhem začínající v Rocca di Riva, jednoho ze symbolů tohoto města a končící ve čtvrti Maroko. Zde je k vidění nádherný zámek ze čtrnáctého století, Palazzo del Vescovo, a starobylá prádelna.

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/turistika/c_patrizia_n._matteotti_garda_trentino.jpg

PUTOVÁNÍ JÁDREM RIVA DEL GARDA

Jedna z dalších městských procházek, která krásně shromažďuje ty nejvýznamnější památky starého města je Riva del Garda. Tato nenáročná procházka je vhodná jak pro slabší nožky, tak i pro kočárky! Trasa vás provede krásami Rivy - Torre Apponale, Palazzo Pretorio a Lungolago d'Annunzio, s výhledem na staré centrum města. Bude se vám zdát, že vás ta modrá, jasná a ohromná voda Gardy objímá.

Pokud se na to budete cítit, pak doporučujeme procházku až k Bastione. Neobyčejnému benátskému hradu s nádherným panoramatickým výhledem na Rivu. Projdete se sice asi 20 minut, ale pohled který se vám naskytne opravdu bude stát za námahu!

Pokud se řadíte mezi náruživé fotografy a rádi své výtvory sdílíte na sociálních sítích, podělte se o ně s hashtagem #gardatrentino.

Neváhejte a vyzkoušejte městskou turistiku, cestu ke sportu spojenou s prohlídkou úžasných míst. Udělejte si čas, užijte si zdravou a nenáročnou procházku a objevte nová místa v Riva del Garda.

Více informací naleznete na: Gardatrentino.it

Kommentare

Neuen Kommentar schreiben

Filtered HTML

  • Web-und E-Mail-Adressen werden automatisch umgewandelt.
  • Zulässige HTML-Tags: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <font>
  • Zeilen und Absätze werden automatisch erzeugt.

Klartext

  • HTML-Tags sind nicht erlaubt.
  • Web-und E-Mail-Adressen werden automatisch umgewandelt.
  • Zeilen und Absätze werden automatisch erzeugt.
CAPTCHA
Diese Frage ist für die Prüfung, dass Sie ein Mensch und nicht ein automatisiertes Spam sind.
11 + 2 =
Lösen Sie dieses einfache mathematische Beispiel und das Ergebnis einzugeben. Eg. für 1 + 3 Einsatz 4.


INTERESSANTE ARTIKEL