Penzion Skalíček

 

Staat: 
Tschechien Republik

Information

Beschreibung

Ubytování v malém městečku Kunžak nabízí pobyt v srdci České Kanady, která je pro svou čistotu a nabídku rekreačních aktivit stále více objevovanou a navštěvovanou oblastí. Pro celoroční rekreaci je k dispozici devět nově vybudovaných pokojů. Obývací pokoje jsou standardně vybaveny dvěma lůžky a rozkládacím sofa s možností dalších dvou lůžek. Předsíň, prostorná koupelna s WC a sprchovým koutem jsou součástí ubytování. Pokoje se nacházejí v prvním a druhém patře hlavní budovy a nejsou bezbariérové. Objekt je uzavřený (typ selského dvora), úschova kol, lyží a sportovních potřeb je možná. Domácí atmosféru s maximálním důrazem na soukromí ocení hlavně zájemci o rodinnou dovolenou. Jídelna a společenská místnost umožňuje klidné prožití chvil podvečerního odpočinku u krbu a sklenky dobrého moravského vína. Zvěřinové a rybí speciality se staly již tradiční vyžadovanou součástí nabídky.

V části zahrady je připraveno letní posezení s možností ochutnat grilované a uzené speciality.

Celý objekt je vzhledem k rodinnému typu ubytování nekuřácký. Pro kuřáky máme připravena kuřácká místa.
V objektu je k dispozici útulná vinárna s víceúčelovou společenskou místností zařízenou pro rodinné, společenské a firemní akce včetně vzdělávacích kurzů vybavená adiovizuální technikou včetně dataprojektoru a velkoplošné televize.

Jarní prázdniny s výukou plavání a angličtiny

Zahájení kurzu je vždy v neděli v 15,00 hod. v areálu penzionu Skalíček.
Ukončení kurzu je následnou sobotu do 11,00 hod.

Kurz je vhodný pro děti od 9 - 14 let. V případě zájmu je možno změnit vyučovací jazyk na němčinu.
Podmínkou je uplavat 25 m jedním plaveckým způsobem!

Obsah kurzu:

Vyučování anglického jazyka probíhá po skupinách dle stupně znalostí dětí a je zaměřena na konverzaci. Je využíváno audio a videotechniky. Výuku provádí zkušení pedagogové.

Výuka plavání probíhá na plaveckém stadionuv J. Hradci (14 km od penzionu) pod vedením zkušených cvičitelů plavání plavecké školy. Děti jsou rozděleny do skupin dle výkonnosti a stupně zvládnutí jednotlivých plaveckých způsobů. Výcvik je zaměřen na zdokonalení plaveckých způsobů kraul, znak, prsa a fyzickou zdatnost dětí. Součástí plavání je regenerace a zábava v areálu aquaparku.

 • V ceně kurzu je:
 • 6 x Unterkunft
 • 5 x doprava Kunžak - J. Hradec a zpět
 • 6 x plná penze
 • 5 x 2 hodiny výuky plavání
 • 5 x 2 hodiny výuky angličtiny
 • celodenní dozor a pojištění

Celková cena kurzu je 5.500,- Kč

Vedoucí organizační pracovník kurzů : PaedDr. František Skřičil

Unterkunft:
Ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích se samostatnou koupelnou a WC.

Mahlzeiten:
Plná penze v penzionu Skalíček, výběr jídel s ohledem na děti.

 


Nicht verifizierte Daten
Informationen zu Unterkünften wurden hier hinzugefügt, basierend auf Informationen aus öffentlich zugänglichen Quellen (Website des Betreibers) oder Empfehlungen von Besuchern. Um aktuelle Informationen zu Datenverkehr, Preisen und mehr zu finden, verwenden Sie das Kontaktformular.

Für Immobilienbesitzer

Wenn Sie Ihr Zentrum, Ferienhaus, Campingplatz, Gästehaus oder Apartment auf unserem Portal gefunden haben, können Sie uns gerne kontaktieren, um die Informationen per E-Mail zu aktualisieren: info@kempy-chaty.cz. Geben Sie den Gerätenamen im Betreff der Nachricht ein.


 

Günstige Campingplätze aus der ganzen Tschechischen Republik. Camping, Camping, Camping

Galerie
Kontaktformular
KONTAKTFORMULAR
Ihre Reisedaten
Information

Ich stimme zu, Neuigkeiten

Um automatisierten Spam vorzubeugen lassen Sie dieses Feld leer.
Kontakt

 

Kontakte anzeigen mit Anmeldung nebo Registrieren

Recenze

Kommentare

Neuen Kommentar schreiben

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Anzahl der Stimmen: 0

 

-------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -----
ANDERE INTERESSANTE DINGE