Der Cavalier Caravan Park

 

Staat: 
Tschechien Republik

Information

Beschreibung

Kemp U Cavalier Sázava

 

Kemp  Sázava U Kavalíra  poskytuje levné ubytovací možnosti celkem pro 34 hostů ve 4 pokojích hlavní budovy a 4 chatách s verandou. V areálu je možnost postavení vlastního stanu  na louce u vody. Klidnou polohou v přírodě u řeky a nerušeným soukromím je ideálním místem pro rodiny s  malými dětmi, důchodce, rybáře nebo menší pracovní či sportovní kolektivy. Zároveň v nedalekém městě Sázava jsou veškeré služby (restaurace,supermarkety,internet,bankomat,pošta,obchody,lékař..) a možnosti kulturního vyžití. (kino,disco,bowling...). Okolí nabízí mnoho příležitostí pro výlety. Rekreační středisko, jehož webové stránky jste právě navštívili, leží v romantickém údolí vedle chatové kolonie u řeky Sázavy, na toku nad městem Sázava. Jedná se o malý  podnik s novou historií. Vznikl z původního dětského tábory fy SANITAS a v roce 2002 byl kompletně rekonstruován. K areálu vede cesta kolem skláren Kavalier Sázava, podle kterých byl nazván "U Kavalíra".

 • Für eine Woche ist kein Gastaufenthalt geplant. Die Aufenthaltsdauer richtet sich nach den Wünschen unserer Kunden.
 • Ein Teil des Geländes ist ein Volleyballplatz, ein überdachter Pavillon für ein gemeinsames Sitzen mit einem Kamin und ein weiterer Kamin am Lagerfeuer.
 • Für kleine Kinder gibt es einen Sandkasten und einen größeren aufblasbaren Pool. Wir stellen 3 Kindern kostenlos zur Verfügung - ohne Bettwäsche können wir Ihnen ein Babybett für die Kleinen leihen.
 • In der Umgebung können Sie kostenlos ein Boot / ein Fahrrad abstellen - siehe Preisliste.
 • Für nahe gelegene Kreuzfahrten und zum Angeln können Sie ein Boot mieten.
 • Wir leihen auch Spiele (Badminton, Bälle, Spielzeug, Bücher, Karten, Petanque).
 • Wir haben ein ungünstiges Wetterprogramm für Sie - Fitness, Bücher, Spiele.

Chatky mají verandu vhodnou k posezeni a jsou vybaveny palandami, skříněmi, stolem a židlemi,  nádobím, rychlovarnou konvicí, dvojvařičem a lednicí s mrazákem. V pokojích hlavní budovy jsou palandy,  nádobí a rychlovarná konvice. Sporák a lednice jsou ve společné kuchyňce. V areálu jsou společné umývárny s letní sprchou, společná WC a sprcha s teplou vodou. Středisko se nachází cca 40 km od Prahy, přístupné je ze 34. km dálnice D1  (Praha - Brno), dále od Kostelce nad Černými lesy, Jevan nebo Uhlířských Janovic. Svojí polohou je využíváno i jako přibližovací ubytování pro soukromé a obchodní cesty  mezi Prahou a Brnem (při cestách do zahraničí apod.)

 

CEMP-Operation wird abgebrochen !!

Wir sagen allen, dass das Lager U Kavalíra Sázava abgesagt wurde und jetzt gibt es eine Privatperson, die keine Unterkunft betreiben wird.

Wir danken allen ehemaligen Besuchern und wünschen ihnen einen schönen Sommer

ehemalige Besitzer

 

 

Tipps zum Camping in Sázava


 

Galerie
Kontaktformular
RESERVATION
Ihre Reisedaten
Information

Ich stimme zu, Neuigkeiten

Um automatisierten Spam vorzubeugen lassen Sie dieses Feld leer.
Preisliste

V areálu kempu U Kavalíra Sázava najdete krytý altán se stoly a lavicemi, v jehož středu je ohniště s roštem - poskytne vám zázemí pro vaši večerní společnou zábavu i možnost venkovního posezení a provozování společenských her v případech nepřízně počasí. Primárně slouží ubytovaným v chatách a hlavní budově, hosté s vlastními stany mohou využít venkovního ohniště u řeky. nabízíme   zapůjčení přenosného grilu pro ty zájemce, kteří preferují soukromí své chaty před společným posezením. Jeden den v týdnu pořádáme společenský večer s karaoke zábavou.

Sie können aus variablen Angebote Unterkunft, die beinhaltet wählen:

Ferienhäuser - 3x 4lůžková Hütte und 1x 8lůžková 2pokoji Häuschen mit einer Küchenzeile ausgestattet.

Hauptgebäude - 2x 4lůžkový Zimmer, 1x 2lůžkový Zimmer, 1x 6lůžkový Zimmer.

V letošním roce zachováváme stejné ceny za lůžko v chatách i pokojích a vynasnažíme se Vám zajistit klidný a spokojený pobyt.    Vaši Kavalíři

Kontakt

 

Kontakte anzeigen mit Anmeldung nebo Registrieren

Recenze

Kommentare

Neuen Kommentar schreiben

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Anzahl der Stimmen: 0

 

-------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -----
ANDERE INTERESSANTE DINGE