Chalupa Bečva

 

State: 
Czech Republic
Region: 

Information

Description

Pronájem rodinného domu v chráněné krajinné oblasti Beskydy v obci Prostřední Bečva. Kapacita domu je 12 lůžek + 2 přistýlky. Ideální prostředí pro letní i zimní rekreaci (lyžařská střediska, turistické a cyklistické trasy, lanové dráhy, sportovní areály, památky, musea a další. K dispozici ohniště s krytým posezením.  Vhodné pro lyžaře - objekt umístěn uprostřed mezi lyžařskými středisky Bílá, Pustevny a Soláň.

 

More than 260 pensions in the Zlín region you can find here.


Unverified data
Accommodation information was added here based on information obtained from publicly available sources (operator's website) or visitor recommendations. To find up-to-date information about traffic, prices, and more, use the contact form.

For property owners

If you have found your center, cottage, camp, guesthouse or apartment on our portal, feel free to contact us to update the information by email: info@kempy-chaty.cz. Enter the device name in the message subject.


 

Cheap campsites from all over the Czech Republic. camping, camping, camping

Galleries
Contact form
CONTACT FORM
Dates of your stay
Information

I agree to receive news

To Prevent automated spam submissions leave this field empty.
Contact

 

To view contacts with sign in or Register

Reviews

Comments

add comment

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Number of votes: 0

 

-------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -----
OTHER INTERESTING THINGS