CHALUPA POD RADHOŠTĚM

 

State: 
Czech Republic
Region: 

Information

Description

Malebnou  roubeničku přímo v srdci Valašska v údolíčku pod horou Radhošť u lesa a horského potůčku si zamilují nejen rodiče a jejich děti,ale i lidé milující přírodu ,hřiby ,borůvky ,lesní pěšiny a turistické chodníky. I zima má  však na chalupě  své kouzlo. Láká postavit na  naší zahradě dětem  sněhuláka,ale také možnost  výborně si zalyžovat na více než 15-ti lyžařských svazích různé obtížnosti, které se nacházejí v okruhu 5-20km od naší chalupy. Idealni lyžařské vleky k rekreačnímu lyžování rodin s dětmi na kopci nebo pořádná lyžovačka na větším svahu popřípadě můžete navštívit ski areál Bílá, která nabízí náročnějším lyžařům sedačkovou lanovku (cca 20km autem).V okolí najdete i několik upravovaných běžeckých tratí.Možnost využití Skibusu. A po krásně prožitém dnu na kopcích zpátky do chalupy  kde vám  klokotá na kamnech svařáček či bylinkový čajíček.To vše a ještě mnohem víc nabízí naše chalupa a její  okolní prostředí.

Nabízíme nocleh až pro 10lidí. Máme pro vás nachystané 3x2lůžkové pokoje v podkroví, v přízemí pak 1x3lůžkový pokoj a možnost rozkládací pohovky (1lůžko) v obývacím pokoji  s TV a rádiem s CD.V podkroví TV,radio.Koupelna a WC společné.Stravovat se můžete v prostorné plně vybavené kuchyni s jídelním stolem,skloker.sporákems horkovzd. troubou, lednicí s mrazkem, mikrovlnou troubou,myčkou, rychlovarnou konvicí a toustovačem. Popřípadě v nedalekém motorestu Zavadilka cca 10min.chůze nebo ve  stylových restauracích na Pustevnách a v Rožnově pod Radhoštěm oboji cca do 10km. K chalupě se dostanete autem (možnost parkování přímo u chalupy). V chaloupce platí přísný zákaz kouření! 

 

Další cottages and chalets in the Zlín region you can find here.


Unverified data
Accommodation information was added here based on information obtained from publicly available sources (operator's website) or visitor recommendations. To find up-to-date information about traffic, prices, and more, use the contact form.

For property owners

If you have found your center, cottage, camp, guesthouse or apartment on our portal, feel free to contact us to update the information by email: info@kempy-chaty.cz. Enter the device name in the message subject.


 

Cheap campsites from all over the Czech Republic. camping, camping, camping

Galleries
Contact form
CONTACT FORM
Dates of your stay
Information

I agree to receive news

To Prevent automated spam submissions leave this field empty.
Contact

 

To view contacts with sign in or Register

Reviews

Comments

add comment

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Number of votes: 0

 

-------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -----
OTHER INTERESTING THINGS