TOP majutus: rühmad ja suvelaagrid - Hostivař tamm

Riik:
Česká republika
Piirkond:
Pindala:

See laager (Sokol-Troja) asub vaid 600 meetri kaugusel raudteejaamast Praha-Dolní Počernice. See asub maalilises, maalilise järve ja looduspargiga laagris. Telkimisvõimaluste hulka kuuluvad bassein, mänguväljak ja minigolf. Mobile Omi ja Camping Sokol Prague on oma vannituba, diivanvoodi ning tee ja kohvi valmistamise võimalus.

Pindala:

Prahas asuv Trio telkimine Praha - Top asub aias ja asub Prahas, 7 km kaugusel Praha loomaaiast. Mõnedes majades, bangalodes on ka kööginurk, kus on külmkapp. Laagris on terrass.

Piirkond:

Pension ja laager, laager Prager pakub majutust lastega peredele ja läbikäijatele. Külalistemajaga telkimine asub Praha äärelinnas. Laagris saate majutada oma karavaniga või telkida (telkimine). Lisaks pakub Prager külalistemajas odavaid majutusi, kus teie jaoks ootab teid 2-3 kahekohalist tuba, kus on privaatne WC ja WC.

Riik:

Meie pereettevõttena tegutsev hotell asub Ládví külas, Baron Ringhofferi maalilises piirkonnas. See on umbes 20 km kaugusel Prahast. Koht sobib mitte ainult Prahasse sõitmiseks, vaid ka lähedalasuvaks golfiväljakuks Štiřín, Velké Popovice (Velkopopovický õlletehase ekskursioonid gruppidele). Võite külastada ka Ladys Hrusice'i või Konopiště lossi.

Pindala:

Peame külalistemaja, mis pakub majutust 1-3-kohalistes tubades. Enamik tube on varustatud privaatse vannitoa, satelliittelevisiooni, raadio ja telefoniga. Pansioni kogumaht on 20 kohta koos 4 lisakoha võimalusega: 8 kahekohalist tuba, 1 ühekohaline. Pension U sv.

Pindala:

Apartments Zderaz - meeldiv majutus Praha kesklinnas. Tervitame teid väga! Apartments Zderaz on üks parimaid hinnatud Prahas, pakkudes mugavat ja mugavat majutust hea hinnaga. Ja mitte ainult see, kus meie korterid asuvad, on väga hea. Mõne minuti pärast saate jalutada Wenceslasi väljakule või Charles Bridge'i.

Pindala:

AV Pension Praha, sõbralik pereettevõttena tegutsev külalistemaja pakub peredele ja kauplejate elamurajooni vaid mõne minuti kaugusel metroojaamast Chodovi, suurepärase ühendused kesklinna. Meie külalistele on meil kaheksa kuni kahekohalised toad.