Praha regioon - majutus, laager, küla, külalistemaja

Riik:
Česká republika
Piirkond:
Pindala:

Pension Nika asub Praha vaikses elamurajoonis, Budějovická metroojaamast vaid mõne minuti kaugusel ja Praha ajaloolises keskuses 2 minuti kaugusel (Wenceslasi väljak ja vanalinna väljak). Autojuhtidele: E10i kiirtee lähedal, Prahasse minekul ja 50-3 autode parkla lähedal hotelli lähedal. Majutus 4, 1, 2 - magamistuba.

Pindala:

Camping Žižkov Praha - Camp Pražačka iseloomustab selle kättesaadavus. Asub otse Praha linnas, pakub see endiselt rahulolu ja privaatsust oma külaliste külalistel. Peale majutuse oma haagisega või oma telgiga, võite ka möbleeritud kajutites või korterites viibida.

Pindala:

Camping Bušek - Praha pakub kõike alates odast majutust (telkimine, haagiselamud) kuni möbleeritud suvilade ja korterite rentimisega. Laagris saate autokambris Bušekis veeta oma puhkust kahe- või kolme voodikohaga bungalos. Bušeki laagri mahutavus on 56 voodid, millel pole sanitaarrajatisi. Kuid korteritel on oma tualett ja dušš.

Pindala:

Majutus Praha Aarnest asub Praha kesklinnas, Wenceslasi väljakul jalutuskäigu kaugusel 10min. Prahas Aarnesti majutus on viis avarat tuba. Prague Aarnest majutuse võimsus on kuni 16 voodikohta. Pakume lühiajalist majutust Prahas (ühel ja mitmel moel). Meie majutusvõimsus Praha - Aarnest: max.

Pindala:

See külalistemaja on esimene meie majutus, mis töötab rohkem kui 10 aastat. See on pika traditsiooniga operatsioon, mida näitavad paljud rahulikud külalised, kes tulevad igal aastal tagasi. Kahekorruseline villa suur aed ja terrass, kus saate lõõgastuda hea ilm, on õige koht, kes otsivad kvaliteetset ja taskukohast majutust.

Piirkond:

Laagri- ja spordikompleks Na Šancích asub Prahas 10i Hostivaši tammi lähedal asuvas metsaparkis. Laagrisse saab majutada bungalomeid või kortereid. Laagri sporditegevus: tennis, jalgpall, rannavõrkpall või lihtsalt istuda restoranis, kus on ka suveterrass. Grillimisala on saadaval ka. otse maal veest otse õues.

Pindala:

Pension Berta perepansionis elamurajoonis Praha 4 200 meetri kaugusel metroojaamast Opatov C. Sest meie külalistele on meil 6 kaks tuba. Igas toas on oma vannituba. Parkimine meie lukustatud parkla tasuta. WIFI-ühendus kogu külalistemaja juures tasuta. Suurepärane juurdepääs D 1 kiirteelt. Reis Prahas kesklinnas metroos viib meid 15 minutiga. Kaardi makseviis.

Pindala:

Pere külalistemaja Chaloupka pakub stiilset majutust mõistlike hindadega. Külalistemaja asub Praha lossi lähedal. Pension Chaloupka, mis asub elamurajoonis täis saatkondade kuulsa Müller (Lossovy) villa ehitati algselt 1932 nagu peremajas väiksema inn.

Pindala:

Inter laager ja hostel Kotva asub Prahas. Camping and Resort pakub majutust: telkimine (telkimine), telkimine (piirkond haagissuvilate ja haagissuvilad), toad (hostel laagris. Laager tegutseb aastaringselt, nii et see on võimalik ja parkimine telkijatele kogu rok.- Kuigi Laagrivarustus asub Prahas, kuid see pakub endiselt ruumide majutust ja vaikne puhkus.

Pindala:

Meie pere-külalistemaja asub Prahas 6 Beech'is vaikses keskkonnas. Prahas pakume puhast ja odavat lühiajalist ja pikaajalist majutust. Kui otsite odav majutus külalistemaja lähedal Praha lennujaamas Ruzyne lihtne juurdepääs kesklinna ja kogu öö, oleme koostanud ühe kolmekordne mittesuitsetajatele lisavoodi. Lastele on saadaval lastevoodi.

Pindala:

Balbín *** -ubytování kesklinnas. Külalistemaja asub Praha kesklinnas umbes 300 meetri kaugusel Wenceslas Square ja Rahvusmuuseum. Meeldiv jalutuskäik läbi Wenceslas Square, Old Town Square, juudi kvartal ja Charles Bridge pääseb külalistemaja 30 minutit Praha loss.

Pindala:

Herzog Camp asub Prahas aias, Praha loomaaed ja botaanikaaiad. Prahas saab jõuda vaid 15 minutiga. Camping and Camping Herzogis saate majutada: haagissuvilate ja telkide ala. Lisaks Tšehhi turistidele, kes soovivad seda laagrit Troojassa külastada, kasutavad pidevalt telkimisvõimalusi paljud eurooplased.

Pindala:

Pakume: Külalistemaja asub vaikses villa ja Kunratice'i metsa keskuses, vaid 15 minuti kaugusel kesklinnast. 5 minuti jalutuskäigu kaugusel Roztyly metroojaamast ja bussijaamast. Läheduses asub kaubanduskeskus Chodov, supermarket, restoran ja lokirong.

Pindala:

Family Pension Helena pakub odavat majutust Prahas, vaid 3 metroopeatuse kaugusel ajaloolisest kesklinnast. See pakub oma külalistele tube kokku 15 voodikohaga, mis on jagatud 7 kahekohaliseks ja 1 üheinimesetoaks. Kolmeinimesetoad saab valmistada kolmest toast. Kõikides tubades on dušš, wc ja traadita Interneti-ühendus (Wi-Fi).

Pindala:

Tubades on privaatne vannituba (dušš, kraanikauss, WC), külmkapp. Mõnedel tubadel on sisseehitatud elektripliidi kööginurk. WiFi internetiühendus. Külalistele on majas suletud parkla. Osa ruumi võtmetest on värava kaugjuhtimine, sest parkla sulgub ööseks.

Pindala:

Vila pension Josefina Prague - Meie nelja tärni täispikka külalistemaja asub Ořechovka vaikses elamurajoonis, lennujaama lähedal ja lähedal Dejvická metroojaamast. Seitse lisakoha kahekohalist tuba, ühiskondlike ürituste saal, pesumaja ja teie programm viibimise kestuseks - see on meie pakutav pakkumine. Tarvikud ja satelliittelevisioon

Pindala:

Pension Rodos asub Praha 9 in Horni Počernice 4 minutit ühistranspordiga või autoga metroo Cerny Enamik kust leiad suurima kaubanduskeskuse Kesk-Euroopa, uus golfiväljak, fitness, kino jne .., kesklinnas valikut 20min, PVA Letňany 15 min. Külalistemaja maht on 7 kahekohalised toad ja kaks korterit ühe kuni nelja inimese jaoks.