CK Cvok - Na Piskárně

 

 

 

 

Informace

Detail firmy

Od 10.6.2012 je v areálu kempu v provozu půjčovna raftů,lodí a vodáckého vybavení CK Cvok-akční ceny.kontakt Cvok.cz mobil 776334103 tešíme se na spolupraci AHOJ!!! V květnu, červnu a září, vždy pondělí až čtvrtek nabízíme školám výrazné slevy a speciální ceny. Např. cena za osobu v chatce je již od 70 Kč. Otevření kiosku pro vodáky Od 1.4.2012 je již otevřen kiosek pro vodáky včetně WiFi ZDARMA.

Otevření kiosku pro vodáky

Kiosek bude pro veřejnost otevřen již od 1.4.2010. K areálu kiosku je WiFi ZDARMA. Kiosek nabízí veškerý běžný sortiment jídla a pití včetně drogerie.

WIFI zdarma

Autokemp Na Pískárně rozšiřuje služby pro návštěvníky. Nyní máte možnost být stále on-line! Využijte zdrama wifi v okolí kiosku a připojte se na svůj oblíbený web nebo kontrolujte e-maily.

Pirátská voda každý čtvrtek a pátek s Božkov

Jako pravidelný program pro vás na tuto sezónu s naším partnerem Božkov máme připravenou akci na každý čtvrtek a pátek počínaje 30.7. Hledejte na řece Vltava pirátský raft s Božkov osvěžením zdarma. Doplavte až do kempu Na Pískárně a zažijte Božkov večer plný zábavy. Bohatý program, soutěže a spousta vynikajícího alkoholu za super ceny.

15 let otevření Kempu Na pískárně

Od pátku 5. června do neděle 7. června chystáme k 15. výročí otevření kempu kulturní program a oslavu. Více informací najdete včas v přehledu akcí.

Fotky

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI