Fish-ing - obchod nejen pro rybáře

 

 

 

Informace

Detail firmy

Firma byla založena v roce 2002. Záměrem bylo a stále je vybudovat specializovaný maloobchod se sortimentem, který uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka. Naší strategií je individuální přístup ke každému zákazníkovi. Rady námi poskytované vycházející z dlouholeté praxe a od zkušených odborníků. Sortiment stále rozšiřujeme a to i se zaměřením na outdoor vybavení (vybavení pro pobyt v přírodě) nejen pro rybáře ale i myslivce. Poskytujeme také služby jako je poradenská činnost, půjčování člunu a sonaru, prodej povolenek na soukromé revíry (od roku 2007 bude možné u nás také zakoupit svazovou povolenku), navíjení vlasců a pletených šnůr z velkokapacitních návinů přímo na cívku navijáku a mnohé další.

Půjčovna rybářských potřeb Vařejka
Při zapůjčení vybavení nad 10dní dostáváte automaticky slevu ve výši 25%.
Za pronájem je účtován poplatek a vratná záloha. Záloha je vratná po navrácení zboží a jeho překontrolování (z toho důvodu není možné vracet zboží na dobírku)!
Vrácené zboží je překontorlováno a je-li třeba je poskytnut potřebný servis, aby bylo pro připravené pro další použití.

Fotky
E-mail

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI