Fram - půjčovna karavanů

 

 

 

 

Informace

Detail firmy

Vítá Vás naše půjčovna karavanů Fram. Věříme, že Vám budeme nápomocni s Váší dovolenou karavanem, která je vždy plná nevšedních zážitků a bohatá na poznání nových krajů. Můžete si objednat jídlo na Vaší dovolenou. Vyberte si jídla, dle Vaší chuti, napište nám do e.mailu Váš výběr a Váše jídlo bude připravené na palubě karavanu. Ceny jsou stejné jako na www.hotovky.cz, jen je připočítáno 90,-Kč na dopravu. Do objednávky postačí jen kódy jídel a počet. Jídla jsou osvědčená a chutná, na svých cestách je používáme rovněž.

Board atlas 2011

Tyto atlasy jsou na palubách našich vozů.
Jedná se o největší evropský katalog karavanových stání (tzv. stellplatzů) - míst mimo kempy, kde je možné s obytným automobilem nebo karavanem krátkodobě zastavit, přenocovat, vyprázdnit odpadní nádrže, načerpat vodu, nabít palubní akumulátory apod. (Nabídka služeb se může na různých místech lišit.) Tato místa jsou rozmístěna téměř po celé Evropě, často v blízkosti turistických atrakcí, pláží, restaurací, aquaparků, před kempy a hotely, národními parky, sjezdovkami, na hezkých místech v přírodě apod. Karavanová stání jsou obvykle podstatně levnější než kempy a některá z nich jsou zdarma (případně s poplatkem za využité služby - katalog obsahuje všechny tyto informace včetně cen).

Fotky
E-mail

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI