Karavany Burimex

 

 

 

Informace

Detail firmy

Společnost BURIMEX, s.r.o. byla založena na přelomu roku 2009 a 2010 za účelem zvýšení úrovně služeb v oblasti bazarového prodeje obytných přívěsů. Nabízíme pouze kvalitní karavany anglické výroby, kterým nechybí perfektní vybavenost a skvělé výrobní provedení. Poznávejte nová místa, zažijte nová dobrodružství a buďte přitom pořád jako doma. Zastavte tam, kde se vám to líbí a poznejte krásy karavaningu. Vítejte ve světě dovolených podle Vašich představ.

To vše bez investic v řádu statisíců do vašeho vlastního karavanu. Půjčovna karavanů BURIMEX nabízí výběr z několika karavanů k půjčení za výhodné ceny a s maximálním servisem. V ceně půjčovného od nás dostanete vše, co budete k vaší spokojené dovolené potřebovat.

Jedině v naší půjčovně karavanů si můžete pronajmout obytný přívěs, který je plně vybaven pro kemping na divoko. To znamená, že pokud jste zkušenější, tak takřka nemusíte zajíždět do kempů. Naše karavany mají vlastní baterii, která jim dodává proud i mimo kempy. V karavanu si kdekoliv dopřejete horkou sprchu, díky bojleru na plyn. Bojler vodu ohřívá i na 220V po připojení v kempu. Stejně tak funguje i topení, které je taktéž kombinované. Pokud již víte jak nato, tak jste jednoduše nezávislí. Začátečníci ve většině případů využijí komfort a pohodlí kempů.

Díky zázemí velké firmy, která se věnuje karavaningu dlouhou dobu, dostanete karavan, který je k půjčení vhodný a je plně připravený a perfektně čistý.

K tažení obytného přívěsu stačí ŘP skupiny B po celé evropské unii, pokud ale celková hmotnost celé soupravy překročí 3500 kg je nutný ŘP skupiny E.

Půjčovna obytných přívěsů BURIMEX

  •     Obytné přívěsy renomovaných značek
  •     Karavany v maximální výbavě s nezávislostí na kempech ( Vlastní baterie, ohřev vody plynem atd. )
  •     Bohatá výbava již v ceně pronájmu
  •     Spaní pro 2-6 osob
  •     Výhodné ceny
  •     Jedině u nás kompletní výbava již v ceně půjčovného
  •     Slevy při následném nákupu karavanu v naší firmě
  •     Havarijně pojištěná vozidla
  •     Neomezený počet najetých kilometrů

Půjčený karavanPůjčený karavan

 

Fotky

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI