Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Mitop - Obytné automobily a karavany

 

 

 

Informace

Detail firmy

Máte rádi nezávislé cestování s rodinou nebo skupinkou přátel, chcete mít možnost trávit každou noc na jiném místě a přesto se nechcete trápit a ztrácet čas kažodenním vybalováním a zabalováním svých věcí v hotelu.

Karavany

Pro ty z Vás, kteří mají rádi delší pobyt na jednom místě s komfortním zázemím a s možností využívat svůj automobil k dalšímu cestování a vyjížďkám je vhodným řešením karavan. Pokud zvolíte karavan je třeba i výrazně nižších finančních nákladů. Pro volbu karavanu je však nutné vzít do úvahy i možnosti tažení přívěsu, které umožňuje Váš automobil a současně zvažovat počet osob a způsob využívání karavanu. Dnes již není problémem využívat karavan celoročně, tedy například pro zimní lyžování.

Základní výbava automobilu

Lednice s mrazničkou (12 V, 220 V), tříhořákový PB vařič, odsavač par, dřez na nádobí s tekoucí studenou a teplou vodou, chemické WC, prchový kout, nezávislé plynové topení, nádrž na pitnou a na užitkovou vodu, markýza, přídavný nosič (4× kolo), obytná klimatizace, garáž (4× kolo), autorádio s CD a MP3, televize s DVD, seznam kempů Evropa a ČR, autoatlas Evropy, dálniční známka ČR, 2× plná náplň PB a WC chemie, 3× prostěradla a 4× polštář, 6× rozkládací židle, 1× stolek, 2× nájezdový klín a schůdky, gril na PB, 25 m kabel 220 V s cívkou a elektrická přípojka s redukcemi, hadice na vodu cca 50 m, kbelík, lopatka, smetáček, reflexní značení pro přepravu kol.

 

 

 

Fotky
E-mail

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI