Pražské rybářství

 

 

 

Informace

Detail firmy

Pražské rybářství, spol.s r.o. bylo založeno v roce 1998 za účelem převzetí výrobní a obchodní činnosti v oblasti potřeb pro rybniční chovatele ryb od firmy Rybářství Praha, a.s.   Spolu s činností byli převzati i pracovníci s dlouholetými zkušenostmi i patřičnou zručností. Pražské rybářství, spol.s r.o. tak navázalo na dlouholetou činnost, jejíž zahájení se datuje rokem 1953.
V nabídce jsou výrobky ověřené praxí, ale nabízíme i nové výrobky podložené vývojem pracovních postupů i rybářské praxe. Potřeby pro rybniční chovatele ryb dodáváme velkým rybářským firmám, tak i rybářským svazům a sdružením, i malým soukromým rybářům.
V nabídkovém ceníku můžete posoudit rozsah našeho sortimentu, který však nezahrnuje individuální a specifické výrobky, které zajišťujeme na základě požadavků. Věřím, že si z našeho nabídkového ceníku vyberete. V případě, že jste požadovaný výrobek nebo službu nenašli, tak nás kontaktujte telefonem, faxem či E-mailem a my se budeme snažit Vašemu požadavku vyhovět.

Fotky
E-mail

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI