Rybářské potřeby Milo

 

 

 

 

Informace

Detail firmy

Naše firma vám nabízí nejen kvalitní, celosvětově odzkoušené rybářské potřeby značky MILO,ale také jistotu záručního i pozáručního servisu na rozdíl od většiny prodejců, kteří rybářské potřeby jen překupují.S našim zbožím budete určitě velmi spokojeni. Dodáváme konečným zákazníkům i obchodníkům. Při objednávce nad 1.500,- Kč neúčtujeme poštovné, balné ani dobírkovné. Platí pro doručování konečným zákazníkům na území České Republiky !
RYBÁŘSKÉ PRUTY MILO
V tomto oddělení Vám nabízíme pruty od firmy MILO - děličky, matchové pruty, prut telematch, feederové pruty, biče, pruty bolognese, kaprové pruty, teleskopické pruty, vláčecí pruty, sumcové pruty a surfové pruty.
NÁSTRAHY, NÁVNADY
Masoví červi jako příměs do vnadících směsí byli pro běžné rybáře u nás tabu. Masový červ se používal pouze jako nástraha na háček. S tím, jak fungují masoví červi ve vnadící směsi mají zkušenosti zejména rybáři provozující sportovní rybolov na soutěžní úrovni, ale každý rybář se může přesvědčit o tom, že se jedná o vnadění opravdu účinné, ale … je potřeba vědět jak na to.
Dohodit samotné červy do lovného místa rukou na vzdálenost 10 - 15 metrů je téměř nemožné a proto je dobré použít prak na červy. Je faktem, že tato technika vnadění vyžaduje určitou zručnost
 " Do času, který bůh přidělil lidem, se nepočítá čas strávený na rybách . "

Fotky
E-mail

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI