Samba - půjčovna lodí

 

 

 

Informace

Detail firmy

Nejlepší služby pro vodáky na řekách Sázava a Otava. Na Sázavě má naše půjčovna lodí 9 pevných loděnic, na Otavě máme loděnic 5. Při vyzvednutí lodí v našich loděnicích neplatíte nic za dopravu lodí. Vodácké vybavení si vyzvednete nebo vrátíte bez čekání v čase, který se vám hodí. Pokud po cestě zlomíte pádlo a potřebujete ho vyměnit, pokud se  někomu udělá špatně a potřebuje náhle odjet, vše snadno vyřešíte v nejbližší loděnici!
VODÁCI PRO VODÁKY - Půjčovnu lodí Samba provozuje parta nadšených vodáků. Rádi poradíme co a jak a vyjdeme vám vstříc. S vodáky si tykáme a staráme se o ně jako o naše nejlepší kamarády. Naším cílem je, abyste si svoji vodáckou dovolenou užili v pohodě a bez starostí.
KVALITNÍ VODÁCKÉ VYBAVENÍ - V naší půjčovně lodí pro vás máme připraveno ozkoušené vodácké vybavení: stabilní  a pohodlné 2-místné kanoe Samba i 3-4-místné Samby pro rodiny s dětmi. Dále rafty pro 4 až 7 osob, kajaky a neoprenové komplety.

Fotky
E-mail

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI