Snowboard Zezula

 

 

 

 

Informace

Detail firmy

Přední specializovaný snowboard a skate shop v ČR. Najdete u nás vše pro snowboarding, longboard, wakeboard. Dále nabízíme oblečení, skate boty, batohy, doplňky. Vše máme skladem v kamenné prodejně a doručíme do dvou dnů. Poskytujeme slevy a výhody držitelům naších zákaznických karet. Nabízíme výhodné snowboard komplety. Prodáváme zboží značek Burton, Gravity, Flow, Nitro, Ride, Dakine, Horsefeathers, Volcom, Fox, Nugget, 686, Sensor, Nike, Vans, Puma, Giro, Bern, Oakley, Smith, Amplifi, Nixon.

Jarní kolekce Fox v prodeji!

Další novinkou v našem eshopu je naskladnění nové jarní kolekce od značky Fox! K vidění jsou parádní boty, dámské i pánské kalhoty, dámské trička a mikiny, kšiltovky a spousta dalšího! Fox je letos opět v kurzu!

 

Nový Burton jaro 2014!

Naskladnili jsme pro Vás celou řadu nových vychytávek z jarní kolekce Burton jaro 2013! K vidění jsou parádní batohy, messengery, dámské kabelky, cestovní tašky, obaly na notebooky a tablety. Další a další pro Vás usilovně připravujeme!

 

Fotky
E-mail

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI