Co si zabalit na dovolenou

 

Určitě se každému někdy stalo, že si na dovolenou zapoměl něco zabalit. Od kartáče, přes nabíječku na telefon až po domácího mazlíčka (králík, křeček). Zde napište, co je podle Vás důležité si zabalit předtím, než vyrazíte na dovolenou.. :-). Případně se podělte o trampoty z toho, když jste zapomněli něco důležitého a jak to všechno dopadlo. :-)

Komentáře

Obrázek uživatele Lenka1986
Lenka1986 13. Srpen 2019 - 23:49
My vždy jedeme podle našeho seznamu a nikdy nic nezapomeneme :)
Obrázek uživatele alex22ston
alex22ston (nepřihlášený) 31. Červenec 2018 - 20:26
ahoj, možná to bude znít zvláštně, le já jezdím jen na dovolené, kde je sprcha či koupelna a dá se tam umýt, nikdy žádná chatka bez zázemí..
Obrázek uživatele augusta3
augusta3 1. Únor 2015 - 11:06
My chodíme do českých kempů a na výlety pravidelně každý rok. Doporučuji si vzít holinky a pršiplášť.. Na procházky po horách, když vás zastihne nehezké počasí se to může hodit
Obrázek uživatele Papas11
Papas11 10. Leden 2015 - 14:17
Já toho na dovolenou tahám plno. Známým půjčuju stany a vozím si svá speciální křesílka a spacáky a všechno. Mám toho plný vozík za auto. Počítače nevozim ikdyž letos vemu a když bude pršet a budeme v mobilhaimu sedět klukum přijdou vhod.
Obrázek uživatele Panther
Panther 10. Leden 2015 - 18:32
Takže chodíte převážně stanovat? Loni jak jsme byli v kempu v srpnu, tak byli občas přeháňky a někteří hosté měli stany na takovém mírném kopečku a voda ztékala přímo ku vchodům stanů. Tak by mě zajímalo, jestli ty stany vážně žádnou vodu nepropustí. My stan zatím nemáme, tak se v tom moc nevyznám, ale vím, že jsou na to nějaké impregnace proti vodě.. Není to tak, že stan by neměl propustit vodu i bez impregnace? Ptám se proto, že chceme koupit stan a ty impregnace nabízejí snad ke všemu, tak aby jsem věděl, jestli to budeme potřebovat, nebo ne :-)
Obrázek uživatele Papas11
Papas11 12. Leden 2015 - 15:40
Na podlahu ložnic stanu nebo prostě stanu, pokud je to malý stan, impregnaci potřebovat nebudete. Koupil jsem stan v tescu ja 1.600,- v akci je to obrovský dvouložnicový stan s velikou předsíňkou a pršelo na nás celý týden noc co noc a ve stanu ani kapka. Musí být podlepené švy a nejlépe je membránová látka. Jinak neškodí mít impregnační sprej pro jistotu. A Asi se vyplatí koupit si stan od Husky, ovšem v jiné cenové relaci. Ale zase pořádná kvalita.
Obrázek uživatele Panther
Panther 12. Leden 2015 - 19:20
Aha, takhle to je...děkuji za informaci... Nějak jsem neměl důvěru k stanům, které prodávají v Tescu. Párkrát jsem nad tím uvažoval, ale pak jsem si to vždy rozmyslel :-). Asi budu stan i tak kupovat podle nálady. Tím myslím, že ještě nevím, jestli ho kopím v Husky, nebo v Tescu... V tescu je ovšem nevýhoda, že když se zeptám na membránovou látku, tak jsem si jistý, že žádný prodavač nebude vědět o čem mluvím... :-/
Obrázek uživatele Jirka
Jirka 8. Leden 2015 - 10:05
Obecně bych doporučoval si vzít s sebou především dobrou náladu, abychom ji nezkazili ostatním. Potom dobrou knížku, léky, zápalky, baterku, dobré boty, pláštěnku. Nebrat kromě mobilu žádné další technické vymoženosti, které by nás okrádaly o čas prožitý v přírodě/kromě foťáku/. S ostatním už si nějak poradíme.:)
Obrázek uživatele Panther
Panther 8. Leden 2015 - 10:31
Dobré boty, to potvrzuji. My jsme byli loni v kempu a chodili jsme na houby. Akorát, že mezitím pršelo a já jsem neměl žádné holinky .:/. Ale houby jsme usušili a použili na vánoce do kapustnice (slovenská vánoční "polévka"). s Tím Notebookem nemůžu souhlasit :-), ale vše s mírou. Také mi přijde divné, když vidím někde v kempu děti a lidi jak si hrajou videohry, nebo mají v ruce pořád telefon...
Obrázek uživatele Violet
Violet 7. Leden 2015 - 21:15
Zapomenout se dá ledacos, to už tak bývá :-D...Na poslední dovolenou jsme si zapoměli vzít holinky. Bohužel nám několik dní hezky pršelo a v teniskách či sandálech se moc do lesa na houby chodit nedá :-)
Obrázek uživatele misulinka89
misulinka89 7. Leden 2015 - 16:49
Jednou jsme šli do kempu, který se nacházel někde mezi lesy. V půlce cesty jsme si uvědomili, že nevíme kudy dál. Navigaci jsme nechali bohužel doma :(.. Nakonec jsme to vyřešili tak, že jsme se zeptali na pumpě a prodavačka věděla přesně o jaký kemp se jedná, tak nás navigovala. Takže když cestujete někam do neznáma, určitě nezapomínejte s sebou vzít navigaci .-)
Obrázek uživatele Panther
Panther 7. Leden 2015 - 21:12
Ahooj, no nám se to stalo také. Zapomněli jsme navigaci.A víš jak jsem to vyřešil? Telefonem :-D. Dnes už má snad každý v telefonu navigaci a funguje stejně dobře jako navigaci pro auta..
Obrázek uživatele Aquarius
Aquarius 7. Leden 2015 - 15:36
No nevím, jestli to sem patří, ale já jsem si jednou nezapomněl vzít na dovolenou nic. A to proto, že jsem zapomněl jít na dovolenou jako takovou :)). Nějak jsem si popletl termín. Myslel jsem, že nástup na ubytování je až o dva týdny. Na štěstí jsem se domluvil s majiteli a dali mi náhradní termín ubytování. Ovšem první chvíli si mysleli, že si z nich dělám srandičky :-). Nakonec se vše vyřešilo. Takže nikdy nezapomínejte na termín dovolené, to je moje rada přátelé :)
Obrázek uživatele Superhonzo
Superhonzo 7. Leden 2015 - 15:27
Já jsem jednou zapomněl vážně králíka doma.. :-)). Naštěstí jsem si vzpomněl a brnknul jsem babičce a ta se o něho postarala. Dala mu chudáčkovi najíst a trochu vody. Vzpoměl jsem si až po dvou dnech, ale naštěstí ještě nebylo pozdě. Určitě nezapomeňte na domácí hlodavce. Moc dlouho bez vody nevydrží, suchaři :-)

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI