Ubytování u moře

 

Nechte se inspirovat a vyrazte na osvědčená pobytová místa. Zde pište Vaše zkušenosti s jednotlivými destinacemi a doporučte ideální ubytování u moře.

Moře dovolená

 

Komentáře

Obrázek uživatele Neo
Neo 19. Leden 2015 - 21:04
Ahoj. Poraďte dobrý auto kemp, nebo stellplatz u moře, nebo někde u vody v Evropě. Chceme se tam vydat letos s naším karavanem. Děkuji
Obrázek uživatele teisacu
teisacu 21. Leden 2015 - 15:31
S manželem jezdíme do Chorvatska rok co rok, tak máme sježděné Chorvatsko skoro od severu k jihu. V posledních letech ovšem preferujeme jižnější část Chorvatska nebo Černou Horu. V autocampu jsme byli prozatím jednou a to u Omiše v autocampu Danijel a tam jsme byli moc spokojeni. Ten bychom mohli vřele doporučit.
Obrázek uživatele 69tara96
69tara96 16. Leden 2015 - 12:20
Ahoj všichni. S rodinkou chceme letos vyrazit na dovolenou někam k moři. Budu vděčná za doporučení a tipy. Zatím jsme zvažovali Chorvatsko, Řecko, nebo Itálii.. Předem děkuji za všechny doporučení :-)
Obrázek uživatele teisacu
teisacu 21. Leden 2015 - 15:38
Nám se moc líbí v jižním Chorvatsku a v Černé Hoře. Doporučit bych mohla třeba chorvatský Orebič, kde jsme byli loni ve Vile Lidija nebo pak v Černé Hoře třeba Boku Kotorskou, ta ovšem každému nesedne, jelikož jde o záliv a jsou zde jen menší městečka, hodně klidná, což pro nás je super, ale každému to možná nevyhovuje. Záleží také na plážích, které máte nejraději, úplně jemný písek tam je v Ulcinji, kam jsme již také zavítali. Byli jsme v penzionu Aksa u veliké pláže, bylo to kousíček na koupání. Snad jsem alespoň trošku pomohla :)))

Přidat komentář

CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste opravdový návštěvník a ne automatizovaný spamový robot.
1 + 1 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI