Ubytování v Chorvatsku

 

 

 

Hledáte ubytování v Chorvatsku pro Vás a Vaší rodinu v apartmánu, v hotelu, nebo se chcete vydat na výlet s Vaším karavanem? Zde můžete psát rady, typy, nebo dotazy na recenze pro ubytování a dovolenou pro tuto lukrativní oblast.

 

Komentáře

Obrázek uživatele Anna D.
Anna D. (nepřihlášený) 24. Červenec 2021 - 10:48
Dobrý den. Váš článek mě zaujal. Vyrážím s rodinou na první dovolenou. Vybrali jsme Chorvatsko, ostrov Pag… Poradil by jste mi, prosím, někdo, co se v okolí dá s menšími dětmi podniknout (4 a 6.let). Předem děkuji za odpovědi.
Obrázek uživatele Neo
Neo 19. Leden 2015 - 21:02
Zdravíme všechny. Poraďte dobrý karavan kemp v Chorvatsku někde u vody. Chceme se tam vydat letos s naším karavanem
Obrázek uživatele Tuareg
Tuareg 3. Únor 2015 - 13:08
jezdíme s karavanem už několik roků do kempu Dole na Živogošči. Kemp je prostorný a stání pro karavany dostatečně velké. Na rozdíl od jiných "terasovitých" kempů se stojí na rovině.
Obrázek uživatele teisacu
teisacu 21. Leden 2015 - 15:44
Psala jsem i do vedlejšího vlákna dovolené u moře, tak jen ve zkratce. Za sebe mohu doporučit pouze autocamp Danijel u Omiše, který jsme s manželem jako jediný sami vyzkoušeli. Dobré reference jsme měli také na kemp Dole v Živogošče.
Obrázek uživatele Neo
Neo 21. Leden 2015 - 23:11
Dobrý den, a nemáte nějaký odkaz na ten kemp Danijel a kemp Živogošče ? Chtěli by jsme vidět nějaké fotky, ceny a tak podobně. Pokud by to bylo možné, tak napište prosím odkaz na stránky v češtině. Děkuji :-)
Obrázek uživatele teisacu
teisacu 22. Leden 2015 - 8:58
My jsme byli v kempu Danijel s touto cestovkou http://www.adria-chorvatsko.cz/autocamp-danijel/, dívala jsem se, že nabízejí pod Živogošče i ten druhý kemp. Když jsem zkoušela vyhledávač, tak ho nabízí více cestovek. Danijel moc českých odkazů nemá.
Obrázek uživatele Testa88
Testa88 14. Leden 2015 - 10:55
Výborně, právě se s manželem zamýšlíme kam půjdeme na dovolenou a Chorvatsko je jednou z lokalit kam se chceme jít podívat. Doporučí někdo nějaký zajímavý penzionek nejlépe u vody?
Obrázek uživatele Admin
Admin 14. Leden 2015 - 14:37
Dobrý den, seznam ubytovaní od hotelů, přes kempy až po penziony a apartmány naleznete zde: http://www.adria-chorvatsko.cz/

Přidat komentář

CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste opravdový návštěvník a ne automatizovaný spamový robot.
4 + 3 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI