Appartements Harrachov 156

 

Etat: 
République tchèque
Région: 

Informations

Description

Apartmány Harrachov 156 - celoroční rekreace v Krkonoších

Dovolujeme si vám nabídnout ubytování v prostorných a nadstandardně vybavených apartmánech. V objektu se nachází lyžárna/kolárna a také je možné zdarma využít bezdrátový přístup k internetu. V letní sezóně našim hostům nabízíme možnost použití venkovního grilu, dětského hracího koutku a nafukovacího bazénku. K těmto účelům je vedle domu postaveno venkovní odpočinkové posezení, které v příštím roce chceme zastřešit a udělat pergolu s krbem a v plánu máme také vybudovat krytý bazén. Harrachov se řadí k jednomu z nejnavštěvovanějších středisek České Republiky. Leží v údolí řeky Mumlavy, v západní části Krkonoš.

Díky své poloze je ideálním místem pro rodinnou dovolenou. Celé území je protkáno desítkami kilometrů upravovaných a značených cyklistických tras, turistických stezek pro hřebenové túry a bežeckých či sjezdových tratí všech náročností.

 

Description

Každý apartmán je vybaven ložním prádlem, ručníky, kuchyňskou utěrkou a jídelním servisem. Domácí obuv si prosím vezměte s sebou.

 • Parkoviště před objektem je zdarma.
 • Připojení k internetu zdarma.
 • Všechny apartmány jsou nekuřácké.
 • Domácí mazlíčci nejsou povoleni.

 

Apartmány najdete v klidné části Anenského údolí v blízké vzdálenosti od centra a lanovky na Čertovu horu cca 700 m.

Budova původně sloužila jako hájenka knížete Harracha, nedaleko se také nacházel Harrachův zámek, který v 80. létech vyhořel.

 

Appartements Hébergement

Každý z nich má kompletní sociální zařízení, vlastní kuchyň, satelitní přijímač a televizi. Všechny apartmány jsou vybaveny ložním prádlem, ručníky, kuchyňskou utěrkou a jídelním servisem. Možnost zapůjčení dětské postýlky a židličky.

 

Appartement 1

Nachází se v přízemí a skládá se z obývací kuchyně - kuchyňské linky vybavené sporákem, mikrovlnnou troubou, lednicí, kávovarem, varnou konvicí, jídelním stolem s židlemi, gaučem a TV se satelitem. Ve druhé části apartmánu jsou čtyři pevná lůžka. Sprcha, umyvadlo a WC jsou naproti apartmánu.

 

Appartement 2

Nachází se v přízemí a skládá se z obývací kuchyně - kuchyňské linky vybavené sporákem, mikrovlnnou troubou, lednicí, kávovarem, varnou konvicí, jídelním stolem s židlemi, gaučem a TV se satelitem. Ve druhé části apartmánu je šest pevných lůžek (manželská postel, 2 jednolůžkové postele a patrová postel). Sprcha, umyvadlo a WC jsou v apartmánu.

 

Appartement 3

Nachází se v prvním patře a skládá se z obývací kuchyně - kuchyňské linky vybavené sporákem, mikrovlnnou troubou, lednicí, kávovarem, varnou konvicí, jídelním stolem s židlemi, gaučem a TV se satelitem. Ve druhé části apartmánu jsou čtyři pevná lůžka a v obývacím pokoji možnost přistýlky - rozkládací gauč pro 2 osoby. Sprcha, umyvadlo a WC jsou v apartmánu.

V případě větší skupiny známých lidí je možné využít apartmán č. 3 jako společenskou místnost, apartmán je prostorný.

 

Appartement 4

Nachází se v prvním patře a skládá se z chodbičky s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, obývací kuchyně - kuchyňské linky vybavené sporákem, mikrovlnnou troubou, lednicí, kávovarem, varnou konvicí, jídelním stolem s židlemi, gaučem a TV se satelitem. Ve druhé části apartmánu jsou čtyři pevná lůžka. Sprcha, umyvadlo a WC jsou v apartmánu

 

Apartmán 5 - studio

Nachází se v prvním patře a skládá se z obývací kuchyně - kuchyňské linky vybavené sporákem, mikrovlnnou troubou, lednicí, kávovarem, varnou konvicí, jídelním stolem s židlemi, jednou velkou postelí, patrovou postelí (pro 2 osoby), rozkládacím gaučem pro 2 osoby a TV se satelitem. Sprcha, umyvadlo a WC jsou naproti apartmánu.

 

Galerie
tarif

Ceník ubytování 2020/2021

Ceny uvedené v tabulce níže jsou počítany za apartmán/noc.

TermeApartmány 1 - 4Apartmán 5 (Studio)
Léto (červenec – září)2.100,-- Kč1.900,-- Kč
Mimo sezóna (duben – červen, říjen – listopad)1.900,-- Kč1.700,-- Kč
Zima (prosinec – březen)2.300,-- Kč2.100,-- Kč
Vánoce a Nový rok (23. 12. - 02. 01)2.700,-- Kč2.500,-- Kč
Dětská postýlka 200,-- Kč/pobyt

Doplňující informace:

 • Ceny jsou včetně rekreačního poplatku.
 • V případě obsazenosti 2 osobami cena apartmánu snížena o 500 Kč.
 • Při pobytu 2 noci cena apartmánu navýšena o 200 Kč.
 • Les enfants de moins de ans 3 libres.
 • Pobyt začíná od 14ºº do 19ºº hodin.
 • Ukončení pobytu do 10ºº hodin.
 • Vyhrazeno právo změny cen v průběhu roku (ne při pobytu).

 

Contact

Mobile: +420 777 988 724

adresse: Harrachov 156, 512 46 Harrachov

www: www.harrachov156.cz

 

Formulaire de contact
RESERVATION
Dates de votre séjour
Informations

Je suis d'accord pour recevoir des nouvelles

Pour éviter les soumissions de spam automatiques laisser ce champ vide.
Alentours

Volný čas, tipy na výlet, zajímavosti

Každé roční období poskytuje jiné možnosti využití volného času. V zimě jsou to především sjezdové a běžecké tratě a v létě cyklistika a pěší tůry po hřebenech hor. Kromě těchto aktivit můžete také ale navštívit muzeum skla s prohlídkou pivovaru, lesnickou expozici, hornické muzeum a nebo si odpočinout v sauně či bazénu v některém z místních hotelů. V okolí Harrachova je i spousta jiných zajímavých míst jako například rozhledna Štěpánka, Mumlavský vodopád nad městem a nebo vodopády Kamieńczyk a Szklarki pár kilometrů od hranic v Polsku, Aquacentrum Babylon v Liberci apod. Další tipy a rady Vám mohou poskytnout i v Informačním Centru KRNAP, které se nachází cca 50 m od autobusového nádraží směrem do centra města.

 

Zima a volný čas

Harrachov je hlavně střediskem zimních sportů a rekreace. Na úbočí Čertovy hory bylo vybudováno několik lyžařských sjezdovek všech stupňů obtížnosti, několik skokanských můstků včetně mamutího můstku pro lety na lyžích a běžecké závodní tratě. Z Harrachova vedou rovněž různé turistické trasy po hřebenech hor, které spojují celé Krkonoše. K dispozici jsou zde jak sjezdové tratě na Čertově hoře ale i v celém okolí Harrachova je možné nalézt další, méně náročné a je zde i možnost nočního lyžování.

Lyžařské sjezdovky, které provozuje Sportovní areál Harrachov a.s., jsou vybaveny moderním systémem umělého zasněžování, který umožňuje kvalitní lyžování až 5 měsíců v roce. Pro příznivce běhu na lyžích je udržováno několik běžeckých tratí, které mají označení pro turistické využití a také velká běžecká magistrála.

Přímo v Harrachově působí několik lyžařských škol, které mají dlouholeté zkušenosti s výukou jak sjezdového tak běžeckého lyžování. Pro návštěvníky Harrachova, kteří přijedou bez lyží, je k dispozici několik půjčoven lyžařského vybavení.

V Harrachově se rovněž pořádají významné soutěže v zimních sportech, z nichž některé jsou součástí světového poháru nebo dokonce mistrovství světa. Mezi hlavní patří například skoky na lyžích.

 

V každém počasí

 • Při nepříznivém počasí a nebo jen pro odpočinek, ať už v létě nebo v zimě, má Harrachov také co nabídnout. Například prohlídku hornického muzea, které je otevřeno úterý až neděle od 10:00 do 18:00.
 • Dále je zde i ski muzeum, které je otevřeno pondělí až pátek od 9:00 do 17:00. V sobotu a neděli má otevírací dobu od 9:00 do 13:00.
 • Mezi často navštěvované patří také lesnická expozice, která má otevřeno každý den od 9:00 do 17:30.
 • V neposlední řadě se můžete podívat do sklářského muzea a dokonce i do samotné sklárny Harrachov, kde je prohlídka spojena s příjemným posezením v pivovarské restauraci, ke které právě patří malý soukromý pivovar.

 

Dále pak můžete navštívit bazény, sauny nebo fit centra v různých hotelech a nebo si udělat výlet do města Liberec (od Harrachova vzdálené asi 50km), kde máte možnost navštívit ZOO nebo se podívat do Babylon Centra. Najdete v něm velké množství obchůdků, restaurací, bazén s lázněmi, dětský koutek a spoustu dalších atrakcí.

 

Léto a volný čas

Pokud navštívíte Harrachov v letním období, máte mnoho možností k aktivnímu využití volného času. Jsou zde k dispozici půjčovny jízdních kol, tenisové kurty a tenisové školy, minigolfová hřiště, rampa pro bungee jumping, letní přírodní koupaliště a od roku 1999 také Golf club Harrachov s vlastním hřištěm na Mýtinách.

Kromě těchto sportů mohou návštěvníci Harrachova provozovat samozřejmě také pěší turistiku nebo v poslední době též velmi populární sjíždění řeky Jizery. Pro tento druh sportu je nejvhodnější doba na jaře, když je v korytě dostatek vody z tajícího sněhu.

Bobová dráha je sportovně rekreační zařízení určené pro aktivní využití volného času. Konstrukčně účelné vozíky s účinnou brzdou umožní každému zvolit optimální rychlost i styl jízdy.

Na Čertově hoře je startovací plocha pro vyznavače létání na padácích a závěsných kluzácích. Pro horolezce jsou k dispozici pouze Lubošské skály u Harrachova. Velmi dobré podmínky pro tento druh sportu jsou v Českém ráji, který je vzdálen cca 50 km od Harrachova nebo v Suchých skalách u Železného Brodu – cca 40 km.

Od jara do podzimu je v provozu sedačková lanová dráha Harrachov – Čertova hora, a to v obou směrech. Jízdní kola jsou přepravována zdarma. Vrch Čertovy hory je velmi dobrým výchozím bodem pro pěší turistiku i cykloturistiku na hřebeny Krkonoš.

 

 

Recenze

Commentaires

Ajouter un commentaire

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Nombre de votes: 0

 

-------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -----
AUTRES CHOSES INTÉRESSANTES