Pavillon de chasse Gron

 

Etat: 
République tchèque

Informations

Description

Myslivecká chata Grůň nabízí službu Bed & Breakfast, tedy ubytování se snídaní. V případě zájmu si však můžete zvolit také polopenzi či plnou penzi. Ubytování si můžete vybrat z pěti dvou až čtyřlůžkových pokojů, u některých s možností přistýlky. Každý pokoj je vybaven šatní skříní, umyvadlem, odpadkovým košem, sušákem na ručníky a několika zásuvkami pro připojení povolených elektrospotřebičů (viz Ubytovací řád). Další vybavení se již liší dle prostorových možností jednotlivých pokojů. Sociální zařízení pro ženy je k dispozici na chodbě, vedle společenské místnosti. Pánska sprcha a WC mají vchod přímo ze společenské místnosti. Společenská místnost je vybavena pohodlnou pohovkou, stolem a televizí.

 

Další chalets et chalets dans la région de Zlín vous pouvez trouver ici.


Données non vérifiées
Les informations sur l'hébergement ont été ajoutées ici à partir d'informations obtenues auprès de sources accessibles au public (site Web de l'opérateur) ou des recommandations des visiteurs. Pour obtenir des informations à jour sur le trafic, les prix, etc., utilisez le formulaire de contact.

Pour les propriétaires

Si vous avez trouvé votre centre, chalet, camp, maison d'hôtes ou appartement sur notre portail, n'hésitez pas à nous contacter pour mettre à jour les informations par courrier électronique: info@kempy-chaty.cz. Entrez le nom de l'appareil dans l'objet du message.


 

Campings bon marché de toute la République tchèque. camping, camping, camping

Galerie
Formulaire de contact
Formulaire de contact
Dates de votre séjour
Informations

Je suis d'accord pour recevoir des nouvelles

Pour éviter les soumissions de spam automatiques laisser ce champ vide.
Contact

 

Pour voir les contacts avec connexion ou Enregistrer

Recenze

Commentaires

Ajouter un commentaire

Alentours

Conseils pour les touristes

Přírodní park Hostýnské vrchy se vyznačuje krásnou, zachovalou přírodou. Nachází se zde poměrně hustá síť značených turistických a cykloturistických tras a několik sjezdovek, díky čemuž nabízí turistům nejen nepřeberné možnosti pěších tůr, ale také sportovní vyžití pro náročné cyklisty či rekreační lyžaře.

V letním období jsou oblíbenými cíly zejména skalní útvary, studánky (Hurbanova, Mléčná, Hladná, Veverkova atd.) a zříceniny starých hradů (Skalný, Křídlo), které lákají především milovníky přírody, klidu a sportovní turistiky. Dále je zde několik naučných stezek (Rusavské chodníčky, Hostýnské vrchy, Příroda hostýnských vrchů), poutní cesta z Velehradu na sv. Hostýn či turistická trasa Portášské chodníčky (Rusava-Bečka-Tesák-Rajnochovice-Podhradní Lhota).

V zimním období jsou návštěvníkům k dispozici lyžařské areály Rusava, Tesák a Troják a také udržované běžecké trasy.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nombre de votes: 0

 

-------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -----
AUTRES CHOSES INTÉRESSANTES