Domeček pod Razulou

 

Etat: 
République tchèque
Région: 

Informations

Description

Dřevěnice v krásném a malebném prostředí valašské přírody ve Velkých Karlovicích – Léskové, obci s  rozsáhlými možnostmi rekreace, přímo u lyžařského areálu Razula a rekreačních center Galik a Lanterna. Objekt je nově rekonstruovaný. Vynikající podmínky pro rekreaci a relaxaci – střediska s wellness programy (masáže, thajská masáž, vířivky, sauny), bowlingem, squashem, koupáním, golfem, lanovým centrem, tenisovými kurty. Možnosti houbaření a rybaření, jízdami na koních v centru chráněné krajinné oblasti. Výborné stravování v mnoha blízkých restauracích. Pronájem objektu je celoroční s optimálním počtem 6 osob, maximální počet 9 osob, využití max. kapacity bude na úkor Vašeho pohodlí. Topení je centrální a k ohřevu vody slouží bojler.

 

Kapacita a vybavení:

  •     kuchyně s kuchyňskou linkou, krbovými kamny a jídelním stolem
  •     ložnice s čtyřmi lůžky (4x lůžko)
  •     ložnice se čtyřmi lůžky (4x lůžko) a možností přistýlky
  •     salle de bain avec toilette

Ozdravný pobyt:

Chalupa má optimální spojení nadmořské výšky, čistoty ovzduší, vlhkosti a tlaku vzduchu a celkově nižší průměrné teploty.

Díky tomu, že leží mimo obec, která navíc nemá průmyslové zóny, a je ze všech stran obklopena lesy s protékající horskou bystřinou, vyniká také neobyčejnou čistotou vzduchu, zejména bakteriologickou.
Pobyt u nás je tedy zároveň spojen s příznivými účinky na veškeré nemoci horních cest dýchacích, krevní oběh, nervovou soustavu a vegetativní nervstvo.

 

Plus que 260 pensions dans la région de Zlín vous pouvez trouver ici.


Données non vérifiées
Les informations sur l'hébergement ont été ajoutées ici à partir d'informations obtenues auprès de sources accessibles au public (site Web de l'opérateur) ou des recommandations des visiteurs. Pour obtenir des informations à jour sur le trafic, les prix, etc., utilisez le formulaire de contact.

Pour les propriétaires

Si vous avez trouvé votre centre, chalet, camp, maison d'hôtes ou appartement sur notre portail, n'hésitez pas à nous contacter pour mettre à jour les informations par courrier électronique: info@kempy-chaty.cz. Entrez le nom de l'appareil dans l'objet du message.


 

Campings bon marché de toute la République tchèque. camping, camping, camping

Galerie
Formulaire de contact
Formulaire de contact
Dates de votre séjour
Informations

Je suis d'accord pour recevoir des nouvelles

Pour éviter les soumissions de spam automatiques laisser ce champ vide.
Contact

 

Pour voir les contacts avec connexion ou Enregistrer

Recenze

Commentaires

Ajouter un commentaire

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nombre de votes: 0

 

-------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -----
AUTRES CHOSES INTÉRESSANTES