TOPlist

Prodej obytného auta Foxter

 

Informace

Detail inzerátu

Věděli jste, že karavany Forster jsou podznačkou německého výrobce EURAMOBIL. Značka Forster si postupně získává velké množství zákazníků nejen v Německu, ale i v celé Evropě. Forster obytné automobily jsou oblíbené zejména díky nízké ceně, vysoké kvalitě, velkým garážím a dobré výbavě.

 • Celoevropské schválení technické způsobilosti
 • Tepelná izolace i pro zimní použití
 • Podlaha 70mm, stěny a střecha 33mm
 • Karavany dodávány s českými zásuvkami i českým regulátorem plynu
 • Zámky se zvýšeným stupněm zabezpečení
 • Vysoce odolné linoleum s odnímatelnými koberci. Koberce za příplatek
 • Velká pracovní plocha kuchyně
 • Kvalitní matrace
 • Samostatný sprchový box dle modelu
 • Stěny i střecha ze sklolaminátového materiálu ochrání před krupobitím
 • Velké garáže ve všech modelech
 • Všechny modely splňují maximální přípustnou hmotnost do 3500 Kg i se zachováním vysoké doložnosti.
 • V polointegrovaných modelech naleznete stahovací lůžka s kvalitními německými elektromotory
 • Obytné automobily Forster jsou na podvozcích Fiat s motorem 2.0 multijet 115PS a nebo v silnější verzi 2.3 multijet x130/150PS

 

Cena: 
od 900 000 (bez DPH)
Fotky
E-mail
To prevent automated spam submissions leave this field empty.

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI

 

 

Nejnovější inzeráty

Camping hledá personál a brigádniky

Camping Karolina (Planá U Mariánských lázní) hledá brigádniky na práci v kempu na období květen - říjen 2022. Nabízíme pozice: údržba / úklid / obsluha recepce a občerstvení... Nabízíme: Ubytování v areálu kempu. Více info na tel. čísle: +420 777 296 990 (Vladimír Novotný)

Obytňák jede - půjčovna obytného vozu Opava

Nabízíme pronájem obytného vozu Fiat Ducato pro šest osob. Součástí výbavy vozu je lednice, plynové topení, nosič na 3 kola, televize, samostatné zásuvky na 230 V s odběrem bez nutnosti připojení na vnější síť (fotovoltaický ostrovní systém). Uvedená cena je za jeden den pronájmu bez dalších skrytých poplatků.

Cena: 
Od 1 700 Kč/den

Práce v kempu - Lipno

Kemp u Kukačků a Penzion DaJa hledá brigádniky/zaměstnance na práci v kempu na období květen - říjen 2022. Nabízíme pozice: údržba / úklid / obsluha recepce a bistra... Nabízíme: Ubytování v areálu kempu zdarma. Více informací na emailu (p.Marešová)

Hledáme posily do našeho týmu kempu Dolce

Rekreační areál Dolce u Trutnova hledá do svého týmu pro sezónu 2022 zaměstnance a  brigádníky na pozice: Provozní restaurace a kiosku, recepční, údržbář, pokojská, obsluha kiosku, obsluha restaurace, obsluha sportovišť. V případě zájmu nás kontaktujte emailem přes kontatní formulář
 

Půjčovna obytných aut - Ford

Půjčovna FORD KAČMÁČEK a její výhody: široký výběr ze 150 vozů, komplexní pojištění a servis (havarijní pojištění se spoluúčastí 10.000 Kč), pohotovostní asistence na telefonu 24/7, asistenční služba Ford Assistance (celoevropská asistence), dálniční známka zdarma (ČR), možnost vycestování s vozidlem do ciziny, rodinná půjčovna – příjemné prostředí tradiční české firmy.

Cena: 
Od 610.- Kč

Pronájem Giottiline Therry T36

Polointegrovaný Giottline Thery T36 je pohodlné a útulné hnízdo vyrobené speciálně pro vás. Je ideálním společníkem na míru pro bezstarostné cestování nejen na dlouhé tratě. V karavanu si vaši dovolenou přizpůsobíte všem okolnostem a zažijete maximální pohodlí na kolech.

Cena: 
Od 110.- €

Hledám práci v kempu

Hledám práci v kempu na na sezónu 2022. ŽIVOTOPIS: Jméno a Příjmení: J. Heřmánek / Datum a místo narození: Kladno / Bydliště: Kladno / Kontaktní telefon: 702 112 136 / Rodinný stav: Rozvedený / Státní příslušnost: ČR
 
VZDĚLÁNÍ :1982 – 1986ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY