TOPlist

Nafukovací kajak Sea Doo pro jednu osobu + záchranná vesta zdarma

 

Informace

Detail inzerátu

Je určen pro 1 dospělou osobu- vyjímatelné sedadlo- stavitelná a vyjímatelná opěrka pro nohy- vyztužená konstrukce, vyrobeno ze zesíleného PVC - samonosná nafukovací podlaha- podélný kýl pro směrovou stabilitu- profi madla pro zajištění a přenášení- samovypouštěcí klapka pro odvod vniklé vody- ventil pro rychlé nafouknutí i vypuštění vzduchu- 5 samostatně nafukovaných komorPozor pádla nejsou součástí dodávky !Velikost: délka šířka prázdný 295 cm 99 cmnafouknutý 300 cm 91 cm 
Kajaky značky SeaDoo® uspokojí všechny milovníky aktivní jízdy na vodní hladině. Kvalitní nafukovací kajaky od SeaDoo® jsou určeny pro všechny vodní plochy od rybníků a řek až po mořskou hladinu. Vícekomorové provedení zajišťuje vysokou bezpečnost provozu. Široká konstrukce umožňuje pohodlné sezení stejně jako prvotřídní stabilitu jízdy. Podélný kýl je určen pro zajištění směrové jistoty při provozu na vodní hladině.

K dispozici jsou dva základní typy nafukovacích kajaků SeaDoo® , a to v závislosti na počtu vezených jezdců. Single kajak je určen pro jízdu jednotlivce, double kajak vyhovuje jízdě ve dvou, avšak zvládne ho i jednotlivec. Volná plocha uvnitř kajaku pak může být využita pro uložení nákladu, například turistických potřeb.
Model SINGLE KAYAK je určen k jízdě jednoho jezdce. Je proto vybaven pouze jedním sedadlem. Dostatek místa vepředu i vzadu za sedadlem umožňuje jezdci uložení dostatečného objemu nutných zavazadel.

Cena: 
9 350.- Kč
Fotky
E-mail

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI

 

 

Nejnovější inzeráty

Camping hledá personál a brigádniky

Camping Karolina (Planá U Mariánských lázní) hledá brigádniky na práci v kempu na období květen - říjen 2022. Nabízíme pozice: údržba / úklid / obsluha recepce a občerstvení... Nabízíme: Ubytování v areálu kempu. Více info na tel. čísle: +420 777 296 990 (Vladimír Novotný)

Obytňák jede - půjčovna obytného vozu Opava

Nabízíme pronájem obytného vozu Fiat Ducato pro šest osob. Součástí výbavy vozu je lednice, plynové topení, nosič na 3 kola, televize, samostatné zásuvky na 230 V s odběrem bez nutnosti připojení na vnější síť (fotovoltaický ostrovní systém). Uvedená cena je za jeden den pronájmu bez dalších skrytých poplatků.

Cena: 
Od 1 700 Kč/den

Práce v kempu - Lipno

Kemp u Kukačků a Penzion DaJa hledá brigádniky/zaměstnance na práci v kempu na období květen - říjen 2022. Nabízíme pozice: údržba / úklid / obsluha recepce a bistra... Nabízíme: Ubytování v areálu kempu zdarma. Více informací na emailu (p.Marešová)

Hledáme posily do našeho týmu kempu Dolce

Rekreační areál Dolce u Trutnova hledá do svého týmu pro sezónu 2022 zaměstnance a  brigádníky na pozice: Provozní restaurace a kiosku, recepční, údržbář, pokojská, obsluha kiosku, obsluha restaurace, obsluha sportovišť. V případě zájmu nás kontaktujte emailem přes kontatní formulář
 

Půjčovna obytných aut - Ford

Půjčovna FORD KAČMÁČEK a její výhody: široký výběr ze 150 vozů, komplexní pojištění a servis (havarijní pojištění se spoluúčastí 10.000 Kč), pohotovostní asistence na telefonu 24/7, asistenční služba Ford Assistance (celoevropská asistence), dálniční známka zdarma (ČR), možnost vycestování s vozidlem do ciziny, rodinná půjčovna – příjemné prostředí tradiční české firmy.

Cena: 
Od 610.- Kč

Pronájem Giottiline Therry T36

Polointegrovaný Giottline Thery T36 je pohodlné a útulné hnízdo vyrobené speciálně pro vás. Je ideálním společníkem na míru pro bezstarostné cestování nejen na dlouhé tratě. V karavanu si vaši dovolenou přizpůsobíte všem okolnostem a zažijete maximální pohodlí na kolech.

Cena: 
Od 110.- €

Hledám práci v kempu

Hledám práci v kempu na na sezónu 2022. ŽIVOTOPIS: Jméno a Příjmení: J. Heřmánek / Datum a místo narození: Kladno / Bydliště: Kladno / Kontaktní telefon: 702 112 136 / Rodinný stav: Rozvedený / Státní příslušnost: ČR
 
VZDĚLÁNÍ :1982 – 1986ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY