Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

TOPlist

Pronájem a půjčovna karavanů a obytných aut

karavany a obytne vozy logo- obytné vozy a karavany na prodej, pronájem a půjčovny

- doplňky a díly na karavany

- bazar karavanů

 

ikona home inzercetlacitko vsechnotlacitko koupimtlacitko prodamtlacitko prodam

 

TOPlist

Obytňák jede - půjčovna obytného vozu Opava

Nabízíme pronájem obytného vozu Fiat Ducato pro šest osob. Součástí výbavy vozu je lednice, plynové topení, nosič na 3 kola, televize, samostatné zásuvky na 230 V s odběrem bez nutnosti připojení na vnější síť (fotovoltaický ostrovní systém). Uvedená cena je za jeden den pronájmu bez dalších skrytých poplatků.

Cena: 
Od 1 700 Kč/den

Půjčovna obytných aut - Ford

Půjčovna FORD KAČMÁČEK a její výhody: široký výběr ze 150 vozů, komplexní pojištění a servis (havarijní pojištění se spoluúčastí 10.000 Kč), pohotovostní asistence na telefonu 24/7, asistenční služba Ford Assistance (celoevropská asistence), dálniční známka zdarma (ČR), možnost vycestování s vozidlem do ciziny, rodinná půjčovna – příjemné prostředí tradiční české firmy.

Cena: 
Od 610.- Kč

Pronájem Giottiline Therry T36

Polointegrovaný Giottline Thery T36 je pohodlné a útulné hnízdo vyrobené speciálně pro vás. Je ideálním společníkem na míru pro bezstarostné cestování nejen na dlouhé tratě. V karavanu si vaši dovolenou přizpůsobíte všem okolnostem a zažijete maximální pohodlí na kolech.

Cena: 
Od 110.- €

Levný pronájem karavanů a obytňáků - Caravan Horn

Komplexní servis při pronájmu karavanů a mobilních domů je součástí filozofie Caravan Horn GmbH. Všechny naše karavany jsou připraveny na cestu. Prohlédněte si a vyberte obytné auto, podepište nájemní smlouvu a vyrazte! O vozidlech vás samozřejmě předem podrobně poučíme. Mobily mají povinné ručení a komplexní pojištění.

Cena: 
Levný pronájem karaů

Pronajmeme obytné auto Albert pro 6 osob

Obytný vůz s alkovnou je ideální pro šestičlennou rodinu nebo partu přátel, kteří vyráží za dobrodružstvím. Výhodou alkovny je možnost ponechání lůžkovin a dalších věcí i při jízdě. V těchto vozech pro 6 osob na jízdu je přední lůžko pevné a vyspí se na něm pohodlně 2 osoby, v zadní části vozu je pevné dvoulůžko.

Cena: 
Od 2.950.- Kč

Pronájem polointegrovaného obytného auta ELIÁŠ

Moderní, zesílený a snížený podvozek, líbivé rozmístění grafických elementů, to všechno nám ale neprozradí komfortní vnitřní světlou výšku 205 cm, s kterou se chlubí Lyseo TD. Verze Harmony Line je pro ty, kteří si potrpí na něco zvláštního. Všude si užijete více svobody, komfortu a lepší ergonomii.

Cena: 
Od 2.950.- Kč

Pronájem rodinného obytného přívěsu Sterckeman Starlett 2020

Informace: Nabízíme pronájem rodinného obytného přívěsu Sterckeman Starlett, který je vhodný zejména pro rodinu s dětmi. Další informace: Karavan je nový, v minimálním provozu od roku 2020. Na spaní jsou k dispozici 2 palandy, 1 manželské dvojlůžko a jedno rozložitelné menší dvojlůžko.

Cena: 
1300.- Kč

Pronájem obytného vozu Rimor Seal 695 NOVÝ VŮZ

Jsme rodinná půjčovna a zabýváme půjčováním pětimístného obytného vozu Rimor Seal 695. Na řízení obytného vozu vám stačí řidičský průkaz skupiny B. Náš obytný vůz je vybaven navigací, markýzou, kempingovým nábytkem. Za příplatek možnost vypůjčení příslušenství v nabídce. Náš vůz má zákonné pojištění (POV) i havarijní pojištění, pojištění osob a zavazadel si řeší nájemce sám.

Cena: 
Od 2690.- Kč